Karolina Stawska (Team Wilanów)

Karolina Stawska

Real Estate Broker  |  Licencja: 28871

k.stawska@encasa.pl+48 664 000 565

Nieruchomości to dla mnie nie tylko piękne wnętrza, ale przede wszystkim niesamowite historie, którym daje nowy początek.

Doświadczenie zdobyte w branży filmowej nauczyło mnie łączyć ze sobą ludzi oraz urzeczywistniać ich wizje i marzenia.

Z łatwością dopasowuję osoby do miejsc, w których będą czuły się wyjątkowo. Potrafię słuchać i zwracać uwagę na detale.

W pracy jestem świetnie zorganizowana, solidna i zawsze osiągam zamierzone cele. Stawiam na transparentne relacje z klientem.

KAROLINA TO TWÓJ AGENT NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Moje najnowsze oferty

Karolina Stawska (Team Wilanów)

Karolina Stawska

Real Estate Broker

Licencja: 28871

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM