Krystian Podbielski (Back Office)

Krystian Podbielski

Managing Director  |  Licencja: 22574

k.podbielski@encasa.pl+48 600 279 758

Na rynku nieruchomości pracuję od ponad 15. Poza skutecznym pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie luksusowych nieruchomości w Warszawie, zajmuję się zleceniami mniej standardowymi – obsługą klientów inwestycyjnych na rynku pierwotnym. Jestem zwolennikiem budowania relacji długofalowych, ponieważ zaufanie to podstawa sukcesu między agentem, a jego klientem. 

Z wykształcenia jestem inżynierem oraz ekonomistą. Swoją wiedzę techniczną wykorzystuję przy ocenie nieruchomości, a ekonomia i finanse sprawdzają się zarówno przy wycenie jak i ocenie opłacalności zakupu prywatnego lub inwestycyjnego.

Uwielbiam sport i aktywne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

Moje najnowsze oferty

Krystian Podbielski (Back Office)

Krystian Podbielski

Managing Director

Licencja: 22574

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM