Marcin Huflejt (Team Wilanów)

Marcin Huflejt

Real Estate Broker  |  Licencja: 22971

m.huflejt@encasa.pl+48 698 902 048

Staram się dużo od siebie wymagać, i moje pełne skupienie nad danym zadaniem sprawia, że moje działania prowadzą do zadowolenia klientów.

Skrupulatność w wypełnianiu krok po kroku kolejnych zadań minimalizuje ewentualne przeszkody podczas transakcji, a ponadto gwarantuje moim klientom bezpieczeństwo, którego potrzebują, bo zakup czy wynajem to inwestycje, które mają służyć na wiele szczęśliwych lat.
Doskonale rozumiem rynek Premium i jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na pierwszym miejscu stawiam zaufanie i dobre relacje.

Swoim klientom proponuję tylko takie inwestycje, które sam bym wybrał, bo rozumiem jak wyjątkowe jest miejsce zwane domem.

MARCIN WSŁUCHUJE SIĘ W POTRZEBY SWOICH KLIENTÓW, A RZETELNE WYPEŁNIANIE SWOICH OBOWIĄZKÓW JAKO AGENTA NIERUCHOMOŚCI NA RYNKU PREMIUM TRAKTUJE Z NAJWYŻSZĄ DBAŁOŚCIĄ.

Moje najnowsze oferty

Marcin Huflejt (Team Wilanów)

Marcin Huflejt

Real Estate Broker

Licencja: 22971

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM