Michał Szczepkowski (Team Mokotów)

Michał Szczepkowski

Real Estate Broker | Head of Team Mokotów

m.szczepkowski@encasa.pl+48 664 000 231

Staram się maksymalnie wykorzystywać swój dzień, bo wierzę, że tylko wysiłek włożony w wykonaną pracę przełoży się na zyski. Wiele od siebie wymagam, a potrzeby swoich klientów stawiam zawsze na pierwszym miejscu w poszukiwaniach ofertowych.

Uważam, że bycie nieprzeciętnym agentem nieruchomości zaczyna się od bycia dobrym słuchaczem. Zawsze stawiam na uczuciowość i szczere wydanie opinii w danej tematyce.

Relacje buduje na wzajemnym zaufaniu i trosce o dobro moich klientów. 

Jestem realistą, minimalizuję ewentualne zagrożenia czyhające na klientów zainteresowanych nieruchomościami. Swoją wiedzę i kontakty łączę z praktycznym działaniem co przekłada się na szybkie rezultaty sprzedażowe.

Kiedy podejmuje się konkretnych zadań to skupiam się całkowicie na obranym celu i staram się doprowadzić go do końca z efektem, którego oczekuje ode mnie klient.  

MICHAŁ TO TWÓJ EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Michał Szczepkowski (Team Mokotów)

Michał Szczepkowski

Real Estate Broker | Head of Team Mokotów

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM