Paulina Bednarczyk (Team Wilanów)

Paulina Bednarczyk

Real Estate Broker  |  Licencja: 29956

p.susniak@encasa.pl+48 608 549 410

Lubię mieć poukładany i dobrze rozplanowany plan dnia. Nie odkładam rzeczy na później, raczej wychodzę z założenia, że co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

Nieruchomości tak jak i ludzie potrafią nas zaskakiwać na każdym kroku, dlatego w pracy z klientem staram się mieć zawsze kilka rozwiązań do zaoferowania podczas wspierania mojego przełożonego w procesach transakcyjnych.

Na co dzień wspieram w pracy Piotra Wilczyńskiego, który jest również przedstawicielem dzielnicy Wilanów. Praca w tej dziedzinie nauczyła mnie, że trzeba angażować się w 100% w powierzone zadania, dlatego wymagam od siebie, aby mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Staram się, aby moja praca przynosiła pożądane rezultaty, a uśmiech i serdeczność jest wpisana w moją codzienność.

Moje najnowsze oferty

Paulina Bednarczyk (Team Wilanów)

Paulina Bednarczyk

Real Estate Broker

Licencja: 29956

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM