Tomasz Łuszczewski (Team Mokotów)

Tomasz Łuszczewski

Real Estate Broker

t.luszczewski@encasa.pl+48 608 549 414

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz w realizacji procesów dla dużych organizacji poparte licznymi szkoleniami, pozwoliło mi na wypracowanie umiejętności efektywnego przeprowadzenia złożonego procesu sprzedaży, który przekłada się na zadowolenie klienta.

Moje indywidualne podejście, dbałość o detale, zapewnienie bezpieczeństwa i jakości przynoszą wymierne efekty w postaci owocnych negocjacji, optymalnych rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb wszystkich stron uczestniczących w procesie.

We współpracy z klientami opieram się na komunikacji, zaangażowaniu i przejrzystości. Te trzy filary stanowią nieodzowny fundament każdej relacji interpersonalnej i przekładają się na zadowolenie oraz satysfakcję finansową.

Emocje towarzyszące procesowi sprzedaży potrafią być ogromne, dlatego też z mojej strony mogą Państwo liczyć na elastyczność i uwzględnienie Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

To mój przepis na osiągniecie jak najlepszych wyników w każdej transakcji oraz dopilnowanie aby proces przebiegał przyjemnie i bezstresowo. Najwyższą gwarancją mojej pracy jest zaufanie ze strony klientów.

TOMEK TO TWÓJ OSOBISTY EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Tomasz Łuszczewski (Team Mokotów)

Tomasz Łuszczewski

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM