Tomasz Skwarek (Team Północ I)

Tomasz Skwarek

Real Estate Broker  |  Licencja: 25643

t.skwarek@encasa.pl+48 608 349 449

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania do pokonania, a ja nie lubię przed nimi uciekać. Uważam, że w dążeniu do własnych marzeń i celów nie wolno się poddawać, bo tylko od nas zależy czy będziemy zwycięzcą czy przegranym w walce o własne dobro.

Moim zadaniem jako agenta nieruchomości jest dostarczenie klientom obiektów, które nie są na ogół dostępne w internecie, a mój upór pomaga mi w znalezieniu wyjątkowych dla nich miejsc.

Realizuje siebie w wyzwaniach wymagających relacji międzyludzkich. Staram się, aby moja praca z klientem dawała satysfakcję obu stronom.

TOMEK CHCE IŚĆ DROGĄ, KTÓRA NIESIE ZE SOBĄ WAŻNE DLA NIEGO WARTOŚCI I SPEŁNIAĆ MARZENIA SWOJE I BLISKICH W OTOCZENIU KOCHAJĄCYCH OSÓB.

Moje najnowsze oferty

Tomasz Skwarek (Team Północ I)

Tomasz Skwarek

Real Estate Broker

Licencja: 25643

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM