Wyjątkowa działka pod rezydencję w Radości

Działka | Sprzedaż | Warszawa, Wawer

2 800 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pow. działki
2 504 m2
Cena za m2
1 118 PLN
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
814/1998/OGS
Daniel Dobrowolski

Opis

:: Krótko:
Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2504 m², położona w sercu zielonej części Wawra - Radości, przy ul. Żwanowieckiej. Otoczona starodrzewiem sosnowym, w prestiżowym sąsiedztwie rezydencji, w bezpośredniej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Obowiązujące Warunki Zabudowy pozwalają na realizację eleganckiej willi z garażem dwustanowiskowym.
 
:: Atuty:
Działka ma doskonałe proporcje - prostokąt o wymiarach 33 × 76 m, węższym bokiem przylegający do ulicy Żwanowieckiej. Usytuowanie od strony południowej sprawia, że przyszły ogród będzie pełen słońca, a starodrzew sosnowy nada całości unikalny charakter. W drodze dostępne są wszystkie kluczowe media: prąd, gaz i woda. Sprzedający oferuje również możliwość rekomendacji sprawdzonego architekta, który przygotuje projekt dopasowany do działki i oczekiwań nabywcy.
 
:: Dla kogo?
To propozycja dla osób poszukujących prestiżowego miejsca pod budowę domu rodzinnego z ogrodem, w otoczeniu zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Idealna dla tych, którzy cenią prywatność, spokój i wysoką jakość życia, a jednocześnie chcą pozostać blisko centrum Warszawy.
 
:: Lokalizacja:
Radość to jedna z najbardziej prestiżowych części Wawra, od lat wybierana przez warszawiaków jako miejsce budowy rezydencji. Historia tego miejsca sięga czasów uzdrowiskowych, a sosnowe lasy zapewniają niepowtarzalny mikroklimat. W sąsiedztwie znajdziemy eleganckie wille, kameralne restauracje, sklepy oraz szkoły podstawowe i średnie. To miejsce bezpieczne, ciche i pełne zieleni, w którym można poczuć atmosferę podmiejskiej rezydencji, pozostając zaledwie kilkanaście kilometrów od Śródmieścia.
 
:: Komunikacja:
Działka położona jest w pobliżu ul. Patriotów i zaledwie 1,5 km od Południowej Obwodnicy Warszawy - na tyle blisko, aby zapewnić wygodny dojazd, a jednocześnie wystarczająco daleko, by zachować ciszę i prywatność. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 25 minut samochodem. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i kolejka SKM, co zapewnia sprawne połączenie z pozostałymi częściami miasta.

Dodatkowe informacje

Wymiary działki
33x76m
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Kanalizacja
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Lokalizacja nieruchomości

Daniel Dobrowolski

Daniel Dobrowolski

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania ofert i informacji dotyczących usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczonych przez En Casa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i ofert dotyczących nieruchomości oraz informacji na temat prowadzonej działalności przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (02-735), ul. Studencka 55.

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM | Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA - Prywatność | Warunki.