TOP apartamenty na warszawskie upały

Za granicą nieruchomości posiadające klimatyzacje to standard. W Polsce nadal to rzadkość. Jako agenci nieruchomości otrzymujemy zlecenie od klientów poszukujących domu lub mieszkania z podstawowym kryterium – klimatyzacja. Zdarza się to z reguły u obcokrajowców przeprowadzających się do Polski, ale coraz częściej również pytanie o klimatyzację w apartamencie lub domu (szczególnie dostępnego na wynajem) pada wśród Polaków. Nasila się to szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich, kiedy ta potrzeba wzrasta.

Mieszkanie na wynajem – dla kogo nieruchomość z klimatyzacją

Dla osób, które pragną nowej przestrzeni przedstawiamy najciekawsze oferty nieruchomości z klimatyzacją dostępne na wynajem w Śródmieściu. Już nie będziesz narzekać na upały 😊.

Jeśli będzie potrzeba pomożemy również w znalezieniu firmy przeprowadzkowej, abyś mógł szybko cieszyć się odpowiednią temperaturą w swoim mieszkaniu.

Złota 44 – apartamenty z widokiem na miasto

Na początek prezentujemy jeden z wybranych apartamentów w inwestycji Złota 44. W ofercie posiadamy więcej dostępnych lokali o różnej powierzchni oraz stylu. W każdym z nich jest obiecana klimatyzacja.

:: Krótko:
Inwestycja Złota 44, Śródmieście, powierzchnia 133 m2, 3 pokoje, 16 piętro.

:: Dla kogo?
Apartament z widokiem na panoramę stolicy przypadnie do gustu osobom wybierającym dobra z najwyższej półki. Luksus w czystej postaci. Złota 44 to najbardziej prestiżowa warszawska inwestycja, oferująca swoim mieszkańcom pełen wachlarz udogodnień.

Powiśle – designerski apartament skąpany w zieleni

:: Krótko:
Powiśle, ul. Orłowicza, Inwestycja – Rezydencja Orłowicza. Design, bardzo wysoki standard. Powierzchnia 64 mkw, 2 pokoje + balkon + miejsce w garażu.

:: Dla kogo?
Dla singla lub wymagającej pary, która kocha dobry design oraz wysoką jakość.

Wola – luksusowy apartament w inwestycji Oxygen

:: Krótko:
Wola, ul. Wronia, Inwestycja – Oxygen. Powierzchnia 90m2, 4 pokoje, 2 łazienki. Wyjątkowy i bardzo słoneczny, klimatyzowany apartament w Centralnym Obszarze Biznesu, z ciekawym widokiem na wieżowce Warszawy.

:: Dla kogo?
Idealne dla rodziny 2+1, 2+2. Dla osób które lubią dynamiczne życie miasta.

Jeśli zainteresowała Cię jedna z wybranych ofert to zadzwoń do nas +48 22 102 44 55, a My umówimy spotkanie, a jeśli chcesz szukać dalej, to sprawdź aktualne oferty mieszkań na wynajem na naszej stronie.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi