Art Deco Sadyba – jedyna taka inwestycja na Sadybie

Mamy sierpień, to miesiąc, który dla wielu z Was należy do urlopowych momentów w całym roku. To czas, który każdy planuje inaczej. Jedni są zwolennikami aktywnego wypoczynku inni zaś stawiają na regenerację sił poprzez łapanie promieni słonecznych. Bez względu na wybór opcji, każda jest dobra, bo ma na celu naładowanie baterii na kolejne miesiące. I kiedy jedni wypoczywają inni intensywnie pracują dla swoich klientów.

W En Casa dzielimy czas pomiędzy dobrym i pożytecznym, dlatego sierpień to zdecydowanie dla wielu z nas miesiąc nowych projektów i prężnych działań. Jeden z tych projektów dzisiaj prezentujemy.

Art Deco Sadyba to inwestycja, która bez wątpienia zachwyca z wielu względów. Powstała z myślą o klientach, którzy poszukują przestrzeni, wyjątkowości i nowatorskich rozwiązań.

Trzeba tutaj jasno podkreślić, że Art Deco Sadyba to jedyna nowa inwestycja na Sadybie, która idealnie wsłuchuje się w potrzeby klienta.

Art Deco Sadyba – kameralne osiedle domów

Zacznijmy więc od samej bryły domów. 5 luksusowo zaprojektowanych domów o metrażach między 256 mkw, a 307 mkw. Każdy z nich zaprojektowany w unikatowym stylu art deco, który przypadnie do gustu większości.

Jasna, kaskadowa elewacja, pięknie wkomponowane przeszklenia gwarantujące dostęp naturalnego światła do wszystkich pomieszczeń o każdej porze roku. Ciemne elementy idealnie wkomponowane w biel i minimalizm połączony z szykiem i elegancją. To wszystko zamknięte w jednym projekcie. 

Art Deco Sadyba – ponadczasowy design

Dobrano elementy, które nie tylko prezentują się elegancko, ale również posłużą mieszkańcom na długie lata. Zadbano o to, aby każdy z domów został wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o najdrobniejsze detale. Sama wysokość pomieszczeń już o tym mówi, bo w najwyższych punktach sięga prawie 3 metrów. Poddasze domu w pełni użytkowe i co najważniejsze własny ogród – miejsce relaksu w sercu Sadyby.

Art Deco Sadyba – bliskość miasta w otoczeniu zieleni

Stara część Sadyby zapewnia zieleń, ciszę i spokój. Ta inwestycja to enklawa kameralności, prestiżu, prywatności i zieleni. Każdy z domów otoczony drzewami sprawia, że gwar miasta nie dociera do mieszkańców, a jedynie zapewnia bliskość do wszystkich niezbędnych punktów usługowych. 

Niedaleko stąd do Jeziorka Czerniakowskiego czy Parku Szczubełka co będzie stanowiło przewagę, dla lubiących uprawiać sporty lub zwyczajnie oddać się zimowym jak i letnim spacerom. 

Art Deco Sadyba – prestiżowa lokalizacja

Planując miejsce inwestycji pomyślano o wszystkim co niezbędne do wygodnego i jakościowego życia. 

W pobliżu Art Deco Sadyba znajdują się liczne i cenione placówki edukacyjne o polskim i międzynarodowym kształcie nauczania. Na Limanowskiego znajduje się Szkoła Brytyjska, nieopodal Szkoła Francuska czy Międzynarodowa Szkoła na Wiertniczej. Przekrój jest na tyle duży, aby dzieci znalazły kształcenie w każdym wieku dorastania. 

En Casa Premium Real Estate – wyłączne biuro sprzedaży

En Casa po raz kolejny ma przyjemność być częścią tego projektu i inwestycji, która bez wątpienia należy do wyjątkowych. Opiekunem inwestycji jest nasz agent Michał Szczepkowski tel. 664 000 231, który z wielką radością opowie o szczegółach i zaprosi do naszego biura na Studenckiej 55, na spotkanie przy pysznej kawie, która będzie idealnym dodatkiem podczas poznania tej zdumiewającej inwestycji. 

Art Deco Sadyba – nowa inwestycja, która cieszy oko

To niezwykły projekt skierowany do wszystkich, którzy w pełni chcą korzystać z uroków jakie niesie ze sobą ta część dzielnicy, ale pragną zamieszkać w nowym domu, który już za kilka miesięcy zostanie oddany do użytkowania.

Art Deco Sadyba – sprzedaż już ruszyła.

Do zobaczenia na prezentacji! 


FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi