Miejska willa pod Warszawą. Poznaj, a zakochasz się

Książenice to małe i zielone miasteczko pod Warszawą, które coraz chętniej wybierane jest przez klientów. Powstają tu (oraz w bliskiej okolicy) nowe osiedla domów jednorodzinnych, bardzo prestiżowe i doskonale przemyślane. Nowa zabudowa jest zgodna z harmonią okolicy, która zapewnia ciszę oraz czyste powietrze.

Książenice – prestiżowa lokalizacja pod Warszawą

Jeśli marzysz o prywatnej rezydencji, która jednocześnie zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie dostęp do pełnej infrastruktury, to mamy ofertę skierowaną dla Ciebie. Wyjątkowy dom zlokalizowany w okolicy, która zapewnia przestrzeń, pełną prywatność oraz ciszę.

Bogata infrastruktura

Książenice i okolice to miejsce, które dla swoich mieszkańców ma bogatą ofertę. W okolicy znajdują się stajnie oraz jeździeckie kluby sportowe, korty tenisowe oraz oczywiście dużo terenów do joggingu.

Dla młodszych mieszkańców powstała tu bardzo dobra niepubliczna szkoła podstawowa im. Leonarda Da Vinci. W najbliższej okolicy i w Grodzisku Mazowieckim znajduje się wiele przedszkoli oraz szkół cenionych za wysoki poziom nauczania i doskonałe podejście do uczniów. Infrastruktura oświatowa jest bardzo bogata zarówno w państwowe, jak i prywatne placówki edukacyjne.

Bliskość trasy oraz szybki dojazd do Warszawy

Bliskość trasy S8 zapewnia pełen komfort życia. Szybki dojazd do Warszawy (i lotniska) oraz innych miasta w Polsce to bardzo duża zaleta mieszkania w tej okolicy. Zapewniając sobie ciszę, spokój oraz czyste powietrze, nie tracisz dostępu do pełnej infrastruktury Stolicy.

Książenice są obecnie uważane za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na zachód od Warszawy, a my mamy okazję pomóc Ci kupić nieruchomość, która doskonale wpisuje się w lokalny krajobraz.

Spodobał Ci się pomysł posiadania własnego domu pod Warszawą? Chętnie zaprezentujemy Ci tą ponadczasowe rezydencje przy filiżance kawy.

Nasz zespół En Casa jest do Twojej dyspozycji.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi