Domy marzeń skąpane w zieleni – pokażemy Wam online!

Jaki poniedziałek taki cały tydzień! A najbliższy 25 maja – będzie wyjątkowy! Z wielką radością zaprezentujemy Wam prawdziwe perły z naszej oferty ekskluzywnych i niesamowitych domów „z duszą”. Zrobimy to poprzez DRZWI OTWARTE ONLINE! Tak jest bezpiecznie ze względu na obecny czas, ale zauważyliśmy, że ten sposób prezentacji cieszy się wielkim zainteresowaniem z kilku powodów. Po pierwsze oszczędza Wam mnóstwo czasu, ale też zapewnia również anonimowość w tym pierwszym kontakcie. Dla nas to również możliwość, aby ze szczegółami zaprezentować Wam nieruchomość i przekazać jej atmosferę, czego nie da się oddać nawet przez najpiękniejsze zdjęcia (przepraszamy naszych fotografów😉). Mówimy i pokazujemy nie tylko atuty, ale również perspektywy i możliwości danej oferty

Zachwycające domy pod Warszawą

Tym razem otworzymy drzwi do dwóch niesamowitych domów pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku. Obydwa to gratka dla wszystkich poszukujących domu “z duszą” w okolicach Warszawy i pragnących spokojnego życia blisko przyrody. Domy skąpane w zieleni, z pięknymi zadbanymi ogrodami, w których majowa zieleń zapiera dech! Już samo przebywanie tam wpływa cudownie na samopoczucie!

Najpierw zabierzemy Was na spacer po bajkowej rezydencji w Książenicach (już nazwa zobowiązuje😉), k. Milanówka. Przepiękne wnętrza 6 pokojów w eleganckim anturażu, wykończone z najlepszych ekskluzywnych materiałów. Całość posesji przestrzenna i dająca poczucie prywatności (prywatna droga do posesji!). To dom z marzeń nie tylko dla dużej rodziny! Ogromny taras widokiem na ogród, zapewni błogie chwile i możliwość biesiadowania w cieplejsze dni. Dla tych co polubili home office istnieje możliwość zaaranżowania powierzchni nad garażami (osobne wejście) na część biurową. Wszystko Wam pokażemy!

Po tej pięknej kojącej wizycie pojedziemy do Owczarni k/ Podkowy Leśnej, gdzie będzie równie niesamowicie pięknie i zielono! A tak blisko Warszawy!

Tym razem również 6 pokojowy dom w stylu dworkowym, ale w bardziej nowoczesnej stylistyce, zaprojektowany ze szczegółami przez uznanego architekta wnętrz Jerzego Sajdaka. Wykończony najwyższej jakości surowcami, dużo tu naturalnego drewna i światła. Ten dom to jasne wnętrza znakomicie zakomponowane z zielenią lasu i ogrodu, która jest widoczna z każdej strony przez ogromne okna. Z pewnością zachwycicie się podobnie jak my!

Obydwa domy sprzyjają nie tylko życiu rodzinnemu, ale i aktywności sportowej na świeżym powietrzu (trasy biegowe, rowerowe). Nowi mieszkańcy nie będą musieli (ani chcieli!) wyjeżdżać na weekendy, by odpocząć. Cisza, spokój, prywatność i natura. Po prostu: domy marzeń!  Już się nie możemy doczekać, aż otworzymy dla Was ich drzwi!

Do zobaczenia w poniedziałek 25 maja, o godz. 11.00 (Książenice) i o 13.00 (Owczarnia)!

Wasi eksperci ds. nieruchomości Premium En Casa Real Estate.
Piotr Lipień 604 918 318
Agnieszka Szymańska-Kujawa 600 716 668

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi