DUETY En Casa „w terenie” – Willa na sprzedaż w Ursusie

Dom z ogrodem w Warszawie? Jak najbardziej! Poproszę! Zgrabny, nowoczesny dom jednorodzinny z przepięknym ogrodem w Warszawie, a do tego świetnie skomunikowany dla domowników w każdym wieku – to marzenie niejednej rodziny! Ale czy do spełnienia? Tak! Wszak „marzenia się nie spełniają” tylko „marzenia się spełnia” 😉 A zwłaszcza przy pomocy En Casa Premium Real Estate!

Często mamy w swojej ofercie naprawdę prawdziwe perełki dla najbardziej wymagających klientów! I mieszkając w domu, wcale nie trzeba mieszkać na obrzeżach stolicy i tracić codziennie cennego czasu na dojazdy do szkoły, pracy, przedszkola czy nawet do kina!

Tak się składa, że jedna z naszych „pereł nieruchomości”  (do nabycia od zaraz) znajduje się w jednej z najstarszych i najmniejszych dzielnic Warszawy – Ursusie. To doskonale skomunikowana dzielnica, której mieszkańcy dzięki rozbudowanej komunikacji miejskiej (kolejka SKM, stacja PKP Gołąbki, szeroka sieć linii autobusowych) mogą szybko w bezkolizyjny sposób dostać się do centrum Warszawy. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach ta kameralna dzielnica nabrała wiatru w żagle i rozwija się bardzo prężnie. Przybywa nowych mieszkańców, których przekonuje rodzinny charakter dzielnicy (najbardziej bezpieczna dzielnica stolicy!), coraz lepsza infrastruktura, a także szeroka oferta edukacyjna (szkoły, przedszkola) i zdrowotna (ośrodki zdrowia). Ursus tonie w zieleni!, bo choć niewielki może się pochwalić, aż 3 parkami (Czechowicki, Hassów i Achera).

I właśnie w tak wspaniałych okolicznościach znajduje się luksusowa miejska willa o nowoczesnej bryle, pełna światła, z przestronnymi 5 pokojami oraz otwartą kuchnią. Dom jest piętrowy, podpiwniczony, w doskonałym stanie technicznym, a stylowe wnętrze wykończone są z najwyższej jakości materiałów.

Czy to wszystkie atuty tej nieruchomości? O nie! Niewątpliwie jest nim ogromna działka (w kategorii „miejska” 😉), o powierzchni ponad 1600 m2 z przepięknym zadbanym ogrodem, który zachwycająco prezentuje się z licznych okien w salonie. Przyznajemy, że dzięki tak dużej działce mieszkańcy domu mają ogromny komfort intymności, co jest rzadkością w mieście i jest niemal bezcenne!

Dlatego oferta ta jest skierowana do osób, które cenią sobie prywatność, nowoczesne luksusowe przestrzenie, a jednocześnie kochają ciepło rodzinnego domu z kominkiem (jest przepiękny!). Obecnie w domu jest również wyodrębniona biblioteka, którą swobodnie można by przekształcić w dodatkowy 6 pokój. Obok domu znajduje się przestronny garaż na 2 samochody, w którym zmieści się również np.: dużo sprzętu sportowego, rowery czy motor.

Dom ten ma również wszelkie atuty, by prowadzić w nim ożywione życie rodzinne i towarzyskie, gdyż na terenie posesji znajdują się liczne naziemne miejsca postojowe.

Jeśli zatem szukacie Państwo nowoczesnego domu z dużym ogrodem, położonym w cichej i willowej okolicy z idealnym dojazdem na trasę S2, w bliskiej odległości stacji PKP Gołąbki oraz SKM Ursus to po prostu zadzwońcie do nas 😉 TOP nieruchomość w Waszym zasięgu!

Zadzwoń i zobacz dom na żywo.

En Casa Magdalena Sierputowska Broker
Real Estate Broker Magdalena Sierputowska

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi