Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami: Zobacz go oczami En Casa Junior Team!

30 marca przypada Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. W En Casa celebrujemy go już po raz jedenasty! Mylą się jednak ci, którzy posądzają nas o sztampę — kwiaty, cukierki, czy nowe teczki, będące znakiem rozpoznawczym każdego szanującego się agenta. Z okazji naszego święta, zapraszamy Was na premierę wyjątkowego filmu, który stworzyliśmy razem z członkami En Casa Junior Team

Niektórzy twierdzą, że zakup nieruchomości to horror. Inni cały proces nazywają niezłą komedią. Tak, jak każdy ma inne poczucie humoru, tak różnie potrafimy oceniać kwoty, stan nieruchomości, trud finalizacji transakcji, lub odnajdywać się w przepisach prawnych. Szczęśliwie mając u swego boku dobrego pośrednika, nie musimy się tym zupełnie przejmować!  

To on zna każdy możliwy scenariusz zdarzeń lub jest doświadczony na tyle, by improwizować na bieżąco. Dobrze wchodzi w rolę oddanego słuchacza, a dzięki pytaniom pogłębiającym, potrafi dotrzeć do prawdziwych intencji klienta. 

Jego zadaniem jest stworzenie odpowiedniego klimatu i przestrzeni do rozmów. Późniejsze przedstawienie nieruchomości w sposób, który rozbudzi wyobraźnię i trafi do serc potencjalnych klientów. To zdecydowanie więcej, niż jedynie wcielenie się w postać Klucznika! Kolejnym etapem jest bohaterskie przeprowadzenie stron transakcji przez labirynt formalności.  

Jest tego sporo, nie wspominając o ciężarze odpowiedzialności!  

Klienci otrzymują od agenta bezcenne poczucie bezpieczeństwa i realne wsparcie, przy podejmowaniu jednej z najważniejszych życiowych decyzji. Kto choć raz mierzył się z tematem kupna lub sprzedaży nieruchomości ten wie, jak błądzi dziecko we mgle! 

A jak dzieciaki odnajdują się w biurze nieruchomości klasy premium? Sprawdzamy to dziś, w Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami! Prezentujemy zawodową codzienność agenta, widzianą oczami najmłodszych. Bohaterowie naszej produkcji doskonale wiedzą, jak wygląda proces przejęcia nieruchomości do oferty lub szaleństwo poszukiwań wymarzonego domu. Dlaczego temat jest im tak bliski i dobrze znany? Bo to szkraby En Casa Family! 

Malina, Lena, Bartek, Leon, Maksymilian, Nikodem, Vigo, Vincent oraz Zosia zapraszają do wspólnego celebrowania wielkiego dnia, ukazanego z perspektywy małych, ale bardzo czujnych obserwatorów. Dowiedz się, jak naprawdę wygląda praca w biurze nieruchomości, jakie towarzyszą jej emocje i dlaczego zgrany zespół to absolutna podstawa, by osiągnąć sukces

Rozsiądź się wygodnie w fotelu, wyciągnij popcorn. Światła gasną, rozciągają się kurtyny. 3…2…1 – odpalamy produkcję En Casa. Przyjemnego oglądania! 

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej