Elegancja i wygoda – dom w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego

Funkcjonalność, przemyślany rozkład pomieszczeń oraz duża działka o powierzchni 1000 m2 to znaki rozpoznawcze nieruchomości w Borzęcinie Małym. Nieruchomość ulokowana blisko Kampinoskiego Parku Narodowego gwarantuje łatwy dostęp do natury, a wygodny dojazd do Warszawy to dodatkowy atut dla osób, które potrzebują regularnie bywać w stolicy. 

Rozwiązania przyjazne dla portfela 

Nowoczesny dom w zielonej okolicy pozwala mieć wydatki pod kontrolą. Dobre ocieplenie przekłada się bezpośrednio na realne oszczędności. Oprócz tego w domu zainstalowano jest ogrzewanie podłogowe. 

Funkcjonalna i ustawna nieruchomość daje wyjątkowo dużo możliwości jeśli chodzi o aranżacje. Wszystkie pokoje są przestronne i dobrze doświetlone, a całość nadaje się do wprowadzenia już w momencie zakupu. 

Wolnostojący dom o powierzchni 366 m2 to parter i dwa piętra – dodatkowo po wschodniej i zachodniej stronie znajdują się tarasy. Dwustronny, słoneczny taras znajduje się także w ogrodzie.

Parter nieruchomości to otwarta przestrzeń – salon, jadalnia i kuchnia. Oprócz gabinetu i łazienki dla gości na parterze znajdziemy również pomieszczenia gospodarcze – pralnię z kotłownię. Osoby zmotoryzowane docenią również 2- stanowiskowy garaż. Pierwsze piętro to z kolei trzy sypialnie, z czego jedna z nich łazienką i sauną. Przewidziano także przestrzeń, która ułatwia utrzymanie porządku – jedna garderoba połączona jest z sypialnią, druga stanowi osobne pomieszczenie. Drugie piętro można zaprojektować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Obecnie znajduje się tam siłownia, pokój gościnny oraz techniczny, ale możliwości jest zdecydowanie więcej. 

Focus na bezpieczeństwo

Przy projekcie domu duży nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa. Nieruchomość posiada monitoring zewnętrzny oraz wewnętrzny, który można sterować zdalnie. Cały parter jest zabezpieczony roletami antywłamaniowymi, a na każdym piętrze znajdują się videodomofony z funkcją otwarcia bramy wjazdowej. Nie zabrakło również systemu alarmowego oraz zewnętrznego oświetlenia domu z czujkami zmierzchu. 

Trzeba także wspomnieć o detalach, które bezpośrednio przekładają się na wygodę i komfort domowników. Mowa tu o systemie automatycznego podlewania, który zainstalowano w ogrodzie, podłączonym światłowodzie czy wyjątkowym, marmurowym kominku portalowym, który w chłodne wieczory staje się ulubionym punktem spotkań. 

Zielona okolica, którą docenią aktywni

Dom w Borzęcinie Małym pozwala cieszyć się bliskością natury i urokami Kampinoskiego Parku Narodowego. Natomiast dobra komunikacja ułatwia codzienne funkcjonowanie. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym, a w Starych Babicach funkcjonuje Centrum Handlowe z kompleksem restauracji. Osoby, które bywają regularnie w stolicy docenią wygodę – dojazd do trasy S8 zajmuje 18 minut, a w pobliżu kursuje komunikacja miejska, która umożliwia bezpośredni transport do stacji metra Bemowo. 

Prezentowana nieruchomość to propozycja dla ludzi, którzy nie chcą wybierać między spokojem i zieloną okolicą, a wygodnym dojazdem do stolicy. Umów się na spotkanie już dziś i odkryj dom, w którym funkcjonalność i bezpieczeństwo zostały postawione na pierwszym miejscu.

Zadzwoń i spotkaj się z Anną Rogowską w tym nowoczesnym domu – 608 549 411

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi