Luksusowa nieruchomość w kameralnej lokalizacji

Zawady to część dzielnicy Wilanów, która niezmiennie znajduje się na liście pożądanych adresów wśród klientów. Nic w tym dziwnego – prestiżowa okolica to gwarancja prywatności, dostępu do najlepszych polskich oraz międzynarodowych szkół i przeszkoli, dobry dojazd do centrum miasta oraz do obwodnicy Warszawy.

Cisza i spokój w prestiżowej części Warszawy

Zielone otoczenie pozwala na znalezienie wytchnienia po długim dniu, a atrakcje w pobliżu dają możliwość spędzenia miłego czasu w gronie najbliższych, bez konieczności opuszczania Wilanowa. W okolicy znajduje się między innymi szkoła jazdy konnej, pole golfowe, wakepark, siłownie oraz place zabaw.

Ogromnym plusem jest także przemyślana infrastruktura, która szczególnie ucieszy rodziców. Renomowane przedszkola i szkoły podstawowe oraz prywatne placówki międzynarodowe to odpowiedź na rodzicielskie potrzeby.

Technologia z korzyścią dla portfela

Wolnostojący dom o powierzchni 277 mkw zainteresuje osoby, które poszukują nowoczesnego wnętrza o wysokim standardzie. Sercem domu jest salon – zachwyca wielkimi przeszkleniami, przestrzenią oraz wysokością na dwie kondygnacje. Duże przeszklenia gwarantują maksymalny dostęp do światła, które jest idealnym uzupełnieniem wnętrza utrzymanego w jasnych barwach – przebywanie w nim daje poczucie harmonii i spokoju. Salon to też pomieszczenie, w którym można się rozsiąść i nacieszyć oczy zielonym, zadbanym ogrodem. Działka o powierzchni 1000 mkw bez wątpienia zadowoli osoby, które cenią sobie luksus i dobry design.

Projekt nieruchomości został uzupełniony o rozwiązania technologiczne, które bezpośrednio przekładają się na realne oszczędności. Mowa tu między innymi o fotowoltaice, rekuperacji oraz pompie ciepła. W domu znajdują się cztery sypialnie, pokój dzienny, gabinet oraz pomieszczenia gospodarcze, co gwarantuje wygodną przestrzeń do życia dla całej rodziny.

Wilanów – Twoje miejsce w stolicy

Argumentów, które przemawiają za tym, żeby zamieszkać na Wilanowie jest naprawdę dużo. To przede wszystkim zielona okolica i znajdujący się w pobliżu rezerwat przyrody, wygodny dojazd do centrum miasta oraz łatwy dostęp do przemyślanej infrastruktury. Kropką nad i jest kameralna lokalizacja oraz sąsiedzi, którzy szanują potrzebę prywatności i ciszy. Na tym nie kończy się lista atutów dzielnicy Wilanów. Umów się na oglądanie nieruchomości, aby zrozumieć dlaczego Zwady znajdują się w zestawieniu najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie Warszawy.

Lokalizacja: Wilanów, Zawady
Powierzchnia domu: 277 m2
Powierzchnia działki: 1 000 m2
Liczba pokoi: 5
Rok budowy: 2016

Zadzwoń i umów się na prezentację: 604 914 100 | 608 549 410

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej