Modernizm i nowoczesność w inwestycji New Edge. Pierwsze domy już sprzedane!

Nowa inwestycja w Konstancinie – Jeziornie to miejsce, w którym króluje dbałość o detale, naturę i technologię. Te punkty nie muszą się wzajemnie wykluczać – co więcej, w tym przypadku tworzą efekt synergii. Nowoczesny projekt umożliwia montaż fotowoltaiki oraz pozwala na integrację z systemem inteligentnego domu i banków energii. Ważnym elementem są również rozwiązania stworzone z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców – budynki zostały wyposażone w instalację alarmową oraz opcję podłączenia monitoringu, który można zintegrować z fizyczną ochroną osiedla. 

New Edge – tam gdzie design łączy się z technologią

Inwestycja New Edge to także szereg rozwiązań ekologicznych – przyjaznych dla planety i portfela. Obecność zbiorników retencyjnych pozwala na zbieranie deszczówki, którą można następnie wykorzystać do podlewania ogrodów. W projekcie została również uwzględniona roślinność retencyjna na przedogrodach. Wśród praktycznych rozwiązań, które wpływają na komfort życia domowników, należy także wymienić rozprowadzoną do każdego z pokoi instalację do klimatyzacji oraz system inteligentnego domu, który umożliwia zarządzanie wszystkimi elementami w przestrzeni. Osoby zmotoryzowane docenią również wyprowadzenie pod ładowarkę samochodu elektrycznego, która umożliwia szybkie ładowanie w zaledwie kilka godzin. 

Pierwsze domy zostały sprzedane – czas na Twój krok

Spotkanie z agentem na terenie budowy to doświadczenie, które pozwala poczuć się jak w domu. To też idealny moment, żeby zobaczyć inwestycję z bliska – pierwsze domy już zostały sprzedane, więc nie warto dłużej czekać. Każdy budynek został indywidualnie zaprojektowany – z szacunkiem do historii miejsca oraz z troską o zieloną okolicę. Pozostawiony starodrzew sprawia, że otoczenie staje się przyjemną dla oczu zieloną oazą. Zieleń gości także w częściach wspólnych, które zostały opracowane z myślą o zachowaniu eko trendów. 

Konstancin Jeziorna – definicja prestiżu

Osiedle New Edge zlokalizowane jest w sąsiedztwie cenionej ulicy Lipowej. Ten adres to gwarancja przemyślanej infrastruktury. W pobliżu znajduje się Park Zdrojowy, centrum handlowe, prestiżowa szkoła oraz inne ważne punkty niezbędne do codziennego funkcjonowania. Nie należy się także obawiać dojazdu do centrum Warszawy.

Szukając swojego miejsca, warto rozważyć inwestycję New Edge. Obecny etap budowy pozwala odkryć potencjał miejsca, a także znaleźć odpowiedzi na często pojawiające się pytania. To właśnie teraz można zobaczyć chociażby układ ścian czy, w przypadku domów jednorodzinnych, odwiedzić pierwsze piętro. 

Konstancin i nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie przemyślany design i funkcjonalne rozwiązania.

Umów się na spotkanie i zobacz, dlaczego tak łatwo jest się zakochać w tej zielonej okolicy. 

Piotr Wilczyński +48 602 182 800

Więcej szczegółów o inwestycji znajdziesz na stronie: www.newedge.pl

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi