Moxo House – nowa inwestycja w sercu Mokotowa

W Nowy 2021 Rok nasze biuro z całym zespołem En Casa weszło z gamą niezwykłych projektów, ofert i motywacji do działania. Niezmiernie nam miło, że możemy Wam przedstawić inwestycję, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy poszukują luksusu, prestiżu i nowatorskich rozwiązań w jednej z ulubionych dzielnic Warszawiaków, Starym zielonym Mokotowie.

Spektakularny debiut belgijskiego dewelopera

Inwestycja Moxo House to debiut z wysokiej półki belgijskiego dewelopera GH Development na polskim rynku nieruchomości Premium. Sama inwestycja z pewnością ma zachwycać i spełniać ponadprzeciętne oczekiwania nowych mieszkańców. Nowoczesna bryła z dużymi przeszkleniami w loftowym stylu spodoba się niejednej osobie o wysublimowanym guście do nieruchomości.

Pewność do dewelopera nie jest na próżno, gdyż GH Development to renomowany belgijski deweloper z ponad 100-letnią tradycją. Firma po dziś dzień utrzymuje wysoki standard wykończenia dzięki niezmiennym, najwyższym normom świadczonych usług.  Zaledwie w 2020 roku z powodzeniem sprzedał ponad 270 domów, jednocześnie rozpoczynając pracę nad nowymi równie dobrymi projektami.

Twoja przestrzeń w sercu Mokotowa

Moxo House to niewielki kameralny apartamentowiec składający się z 4 kondygnacji. Każdą z nich cechuje przestrzeń, duża otwarta powierzchnia wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Niektóre apartamenty posiadają tarasy wielkości nawet do 60 mkw lub ogrody o powierzchni 200 mkw. Moxo House to namiastka domu w mieście. To produkt dla tych klientów, którzy cenią sobie przestrzeń i wolność, a zarazem chcą pozostać w mieście.

Energia zielonego Mokotowa

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców deweloper oddaje 13 luksusowo zaprojektowanych apartamentów wykonanych w wysokim standardzie o powierzchni od 67 mkw do ponad 180 mkw. Ta kameralna i pełna wyrafinowania inwestycja znajduje się przy ulicy Goszczyńskiego 31A i bez wątpienia możemy zaryzykować stwierdzenie, że stanie się jednym z najbardziej ulubionych adresów do zamieszkania.

Dodatkowym atutem inwestycji jest jej doskonałe położenie w jednej z najstarszych części Mokotowa. Zlokalizowana jest w pobliżu Ogrodu Jordanowskiego i Parku Dreszera oraz pomiędzy dwiema stacjami metra Wierzbno i Racławicka.

Stary Mokotów to część jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, gdzie mieszczą się wille z czerwonymi dachami, ulubione miejsce ambasad i kamienice z lat 50-tych. I choć ta część Warszawy podobnie jak Śródmieście tętni życiem to zapewnia jednocześnie mieszkańcom kameralność i niepowtarzalną energię – Energię Mokotowa. Od lat to właśnie Mokotów plasuje się na pierwszej pozycji w rankingu najbardziej cenionych i prestiżowych dzielnic Warszawy.

Przestronne apartamenty z ogrodami

Istotą Moxo House są same apartamenty. Niezależnie od wybranej kondygnacji każdy z nich zapewnia mieszkańcom funkcjonalność i niestandardową 3 metrową wysokość pomieszczeń. Wysokie przeszklenia nadają budynkowi przestrzeni i sprawiają, że wnętrza będą pełne naturalnego światła o każdej porze dnia i roku.

Każdy z apartamentów posiada dostęp do przestronnych balkonów, tarasów czy ogrodów, co jest kolejnym atutem tego miejsca. Ostatnia kondygnacja to kwintesencja tego co najlepsze. Dwupoziomowe
penthouse-y, na których odpowiednio zaprojektowano część dzienną i nocną. Każdy z nich przystosowano do nowatorskich rozwiązań Smart Home. Na każdy poziom budynku można dostać się elegancką, wyciszoną windą. Ponadto do prawie każdego apartamentu przynależą dwa niezależne miejsca postojowe w garażu podziemnym na kondygnacji -1 i komórka lokatorska. Nie zapomniano również o zaaranżowaniu zieleni wokół budynku.

Nowy adres na mapie Warszawy

Być może dla kogoś z Was nowym adresem zamieszkania stanie się już niebawem ulica Goszczyńskiego 31 A, gdzie czeka na Was wyjątkowa inwestycja Moxo House.

Planowane oddanie gotowych apartamentów do użytku właścicieli zaplanowano na II kwartał 2022 roku, ale już dziś możecie wybrać ten, który najbardziej przypada Wam do gustu.

Cieszy nas fakt, że nasze biuro En Casa zostało wybrane przez dewelopera i ma przyjemność ogłosić, że zostaliśmy biurem sprzedaży apartamentów Moxo House i tym samym zaprosić Was do poznania tak wyjątkowej oferty zgodnej ze standardem rynku Premium, który od lat En Casa świadczy swoim klientom.

Opiekunem inwestycji jest Justyna Snarska, która z wielką radością przedstawi Wam szczegóły na temat apartamentów w budynku Moxo House.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Studenckiej 55, gdzie będziemy mogli porozmawiać o szczegółach tej niezwykłej inwestycji przy filiżance świeżo parzonej kawy.

Zamieszkaj stylowo i blisko tego co nieodłączne w codziennym życiu. Harmonijne miejsce o wyjątkowym charakterze w samym sercu tętniącego energią Mokotowa.

Dostępne apartamenty

Mamy dla Ciebie apartamenty 4 pokojowe z przestronnymi tarasami
oraz 3 pokojowe z zachwycającymi ogrodami. Zobacz listę dostępnych nieruchomości LINK
Apartamenty wykonane w wysokim standardzie o powierzchni od 67 mkw do 180 mkw.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Justyną Snarską tel. 508 075 441

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi