Moxo House – nowa perspektywa Starego Mokotowa

Mawiają, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Belgijski deweloper GH Development najnowszą inwestycją udowadnia, że niektórym się to udaje! Moxo House to propozycja dla tych, którzy z jednej strony tęsknią za spokojem i zielenią, a z drugiej chcą być „na czasie” i wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Te dwa światy wpisały się w projekt eleganckiego apartamentowca, zlokalizowanego w samym sercu Starego Mokotowa. Chcesz poczuć przyspieszone bicie swojego serca? Zapraszam do bliższego poznania Moxo House!

Tekst: Aleksandra Supel

Stary Mokotów – Twoje harmonijne miejsce

Stary Mokotów przyciąga niejednoznacznością. Tu zachwyty mogą kolekcjonować fani willowej, międzywojennej architektury, nawiązującej do klasyki i stylu dworkowego. Przyjemne zaskoczenie znajdą za rogiem także zwolennicy nowoczesnego budownictwa, które świetnie wpisuje się w historycznie nowatorskie projekty. Podobne kontrasty zapewniają eleganckie butiki sąsiadujące z mniej zobowiązującymi sklepami z odzieżą „z drugiej ręki”. Do tego modne restauracje konkurujące o podniebienia odwiedzających z klimatycznymi barami mlecznymi. To wszystko tworzy urokliwy miszmasz, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

Robimy dłuższy przystanek na ulicy Goszczyńskiego 31A, do czego zapraszamy również szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym pozostaniu w centrum wydarzeń. To tu w II kwartale 2022 roku swoje drzwi dla nowych mieszkańców i ich gości otworzy kameralny apartamentowiec o prostej formie, stylowych barwach elewacji i wyszukanych połączeniach. Jak na Stary Mokotów przystało! 

Moxo House, mieszkanie na sprzedaż, Mokotów, En Casa Premium Real Estate
Moxo House – Mokotów kameralnie

Moxo House – Energia Mokotowa

Nowoczesna, 4-kondygnacyjna bryła w loftowym stylu przyciąga wzrok dużymi przeszkleniami. Ich zastosowanie gwarantuje maksymalne doświetlenie wnętrza, niezależnie od pory – dnia i roku. Strugi światła malują obrazy na 3-metrowych ścianach wysokich pomieszczeń, w których poczucie wolności mieszka od pierwszych chwil tworzenia projektu. Słowami kluczowymi są także nowoczesny design oraz wysoka jakość. Zarówno w odniesieniu do wykorzystanych materiałów, jak i samej formy wykończenia wnętrz.

Deweloper do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddaje 13 luksusowych apartamentów, o powierzchni od 67 do ponad 180 metrów kwadratowych. Te zlokalizowane na piętrze posiadają przestronne balkony, które odpowiednio zaaranżowane pozwolą stworzyć zieloną enklawę w centrum Starego Mokotowa. Jej przedłużeniem będzie choćby Ogród Jordanowski, Park Dreszera, czy Pola Mokotowskie.

Budynek okala szlachetny żywopłot. To nie tylko wyraz dbałości o detale, ale także gwarancja zapewnienia maksymalnej prywatności mieszkańcom apartamentów na parterze. Przynależą do nich duże tarasy lub ogródki. 

Z kolei apartamenty na ostatniej kondygnacji tworzą dwa poziomy domowego zacisza. Nowoczesny penthouse to zmyślna przestrzeń z naturalnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Stąd roztacza się piękny widok na całą okolicę, a nieskrępowanie najodważniej puka w szyby.

W cenie apartamentów właściciele otrzymują niezależne miejsca postojowe w podziemnym garażu. To duży komfort i wykluczenie kłopotu z parkowaniem w popularnej i tak chętnie odwiedzanej dzielnicy. Z kolei niezmotoryzowanych ucieszy zlokalizowanie inwestycji pomiędzy stacjami metra – Wierzbno i Racławicka.

Nowi lokatorzy większości apartamentów mogą korzystać z prywatnych komórek lokatorskich. To idealne rozwiązanie na przechowywanie przedmiotów pozostających w sezonowym użyciu. 

Moxo House – Stylowo i blisko

Prezentowana inwestycja jest nam szczególnie bliska. Nie tylko ze względu na spójność z naszym poczuciem estetyki oraz zamiłowaniem do oryginalnych nieruchomości klasy premium. Mamy przyjemność być partnerem biznesowym GH Development, wspierającym sprzedaż apartamentów wchodzących w skład kompleksu Moxo House. 

Klienci, z którymi spotykam się w apartamentowcu przy ulicy Goszczyńskiego 31A, zachwalają jego lokalizację. O urokach Starego Mokotowa można mówić wiele. Chodzi jednak również o udogodnienia komunikacyjne – jak choćby bliskość stacji metra. Ci, którzy na prezentację dojeżdżają autem, są mile zaskoczeni miejscem, a w przypadku większych apartamentów dwoma miejscami parkingowymi w cenie. Na rynku pierwotnym przyjęła się strategia, że za wszystkie udogodnienia tego typu trzeba płacić osobno. W przypadku Moxo House w pakiecie otrzymuje się dodatkowo przestrzeń w sporych rozmiarów komórce lokatorskiej. Odchodzi problem przechowywania rowerów, opon zimowych lub innych większych gabarytów – tłumaczy Justyna Snarska, agentka nieruchomości w biurze En Casa Premium Real Estate i opiekun oferty.

Zainteresowanie opisywaną inwestycją jest duże. Z 13 oferowanych apartamentów w sercu Starego Mokotowa, 9 znalazło już nowych właścicieli (stan na kwiecień 2022).

Pozytywne zaskoczenie na twarzach klientów widać już po pierwszych minutach. Osoby, które decydują się na kontakt z naszym biurem, mają sprecyzowane oczekiwania. Nie ma mowy o szukaniu „w ciemno”, testowaniu. Chodzi o jakość z najwyższej półki, nietuzinkowe rozwiązania i wysmakowany styl. Moxo House spełnia te założenia z nawiązką. Deweloper zadbał nawet o szlachetną zieleń, która otacza minimalistyczny w formie wyrazu budynek i pięknie kontrastuje z kolorami wykorzystanymi na elewacji. To potwierdzenie przywiązywania wagi do najdrobniejszego szczegółu oraz poszanowania dla obecnych trendów, które zwracają się ku naturze – dodaje Snarska.

O atutach tej niecodziennej oferty można mówić i pisać wiele. Najlepiej jednak poznać ją od najlepszej (i każdej!) strony, podczas indywidualnej prezentacji.

Zapraszamy na spotkanie i niespieszne rozmowy o oczekiwaniach, które możemy wpisać w powstającą przestrzeń. 

Mokotów kameralnie? Naturalnie. Moxo House jest tego najlepszym przykładem. 

Zadzwoń i umów się na spotkanie!
Justyna Snarska +48 600 716 654

Ten oraz inne artykuły dostępne są w premierowym wydaniu magazynu ENTRADA.

Magazyn Entrada, premiera, nieruchomości i design

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi