Gdy lokalni eksperci łączą siły z En Casa New Development, czyli o inwestycji Syta Residence słów kilka

Zdobyta wiedza ekspercka, umiejętność tworzenia strategii marketingowej, dostęp do sprawdzonych partnerów i w końcu duże doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży nieruchomości premium sprawiło, że stworzyliśmy oddzielny dział, który jest przeznaczony do obsługi deweloperów – En Casa New Development. Do imponującego grona inwestycji, które rozwijają się pod naszym szyldem, dołączyło właśnie kameralne osiedle Syta Residence.

Tekst: Małgorzata Podbielska

Kolejny argument, żeby odkryć Zawady

Zawady to synonim spokoju w atrakcyjnej lokalizacji. Zielona okolica, która przypadnie do gustu osobom aktywnie spędzającym czas, nie wyklucza przemyślanej infrastruktury i szybkiego dostępu do najważniejszych punktów usługowych. Z kolei Syta Residence to symbol bezpieczeństwa prywatności. Kameralne osiedle zostało ogrodzone, aby zapewnić mieszkańcom spokój i komfort. Domy w zabudowie bliźniaczej dają wiele możliwości jeśli chodzi o aranżację. Mowa tu zarówno o działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych, która pozwala dopasować charakter ogrodu do indywidualnych potrzeb, ale także o samym domu. Wysokie przeszklenia, duże okna i układ pomieszczeń sprawiają, że tutaj miejsce znajdzie dla siebie każdy z członków rodziny. 

Syta Residence to projekt, który powstaje z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Dbałość o detale, funkcjonalność i ponadczasowy design docenią nawet bardzo wymagający klienci. Warto również wspomnieć o uwzględnieniu najnowszych trendów technologicznych i ekologicznych. Na liście udogodnień znajduje się między innymi przygotowana instalacja alarmowa, klimatyzacyjna, instalacja pod fotowoltaikę, gniazda w garażu do ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacja do montażu zewnętrznych rolet przeciwsłonecznych. A na tym zestawienie nowoczesnych rozwiązań się nie kończy. 

Kolejna inwestycja pod skrzydłami En Casa New Development 

En Casa New Development to zespół, który nadzoruje proces sprzedaży od początku do końca – czuwa nad strategią, marketingiem, rekomenduje działania i wspiera kolejne etapy sprzedaży. W przypadku tej nieruchomości zespół połączył siły z agentami En Casa, którzy pełnią rolę lokalnych ekspertów. Współpraca specjalistów gwarantuje nieszablonowe i świeże podejście do tematu, ale także wymianę wiedzy i doświadczenia. Co to oznacza w praktyce dla klientów, którzy są zainteresowani inwestycją Syta Residence? Poczucie, że cały proces jest prowadzony przez prawdziwych profesjonalistów oraz bezpośredni dostęp do rzetelnej wiedzy. To także bogate doświadczenie i znajomość specyfiki okolicy, które pozwalają w precyzyjny sposób odpowiedzieć na konkretne potrzeby potencjalnych mieszkańców Syta Residence. 

Zielona okolica i atuty życia w prestiżowej części miasta

Kameralne osiedle Syta Residence to atrakcyjny adres z wielu powodów. Bliskość Miasteczka Wilanów zapewnia szybki dostęp do najważniejszych usług, sklepów, ale także międzynarodowych szkół. Same Zawady to spokojna, zielona okolica i bliskość ścieżek rowerowych oraz punktów, które docenią osoby prowadzące aktywny tryb życia – pola golfowego czy klubu tenisowego. W niedalekiej odległości znajduje się także Las Kabacki, który zachęca do długich spacerów. 

Choć w głowach wielu osób Wilanów to przede wszystkim prestiż, to warto także pamiętać o kameralnej atmosferze tej dzielnicy, nowych możliwościach związanych z dynamicznym rozwojem okolicy i uroczych uliczkach. Aby poczuć energię tej części Warszawy, warto umówić się na kawę z naszymi lokalnymi ekspertami. Ich znajomość sąsiedztwa może nie tylko zaimponować, ale także pomóc odkryć wiele benefitów. Stąd już prosta droga, by poważnie rozważyć inwestycję Syta Residence, jako swoje miejsce do życia na mapie Warszawy. 

Syta Residence

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej