Nowoczesny dom na Mokotowie na sprzedaż

Mokotów to dzielnica, której ciężko nie kochać. Z jednej strony zielone parki i cisza, z drugiej bliskość tętniącego życiem centrum, rewelacyjna gastronomia i niezbędne punkty usługowe. Gdyby dodać do tego dom stworzony z myślą o różnych potrzebach całej rodziny i wykończenie na najwyższym poziomie to brzmi jak oferta, której ciężko się oprzeć.

Inteligentny dom, który ułatwia codzienne funkcjonowanie

Nowoczesny dom o powierzchni 241 m2 gwarantuje najwyższą jakość użytkowania i radość z przebywania w pięknych wnętrzach. Nieruchomość została wyposażona w system inteligentnego domu. Wszystkie technologie zostały zastosowane w jednym celu – aby zapewnienić maksimum komfortu i piękna domownikom.

Entuzjaści długich seansów docenią kino domowe z ogromnym, chowanym w suficie ekranem oraz system nagłośnienia, którym można sterować niezależnie z poziomu telefonu. Na tym nie kończy się lista udogodnień. W trosce o zdrowie mieszkańców i smogową aurę stolicy nieruchomość została wyposażona w filtr węglowy, a także stację wentylacji Zehnder ComfoAir Q600 i własny filtr wody, który działa w całym budynku.

Design na najwyższym poziomie i troska o detale

Inteligentne systemy współgrają z przemyślanym designem – projekt domu i wnętrz zostały stworzony przez dwie warszawskie pracownie:  Exterio oraz Hola Design. Użycie najwyższej jakości materiałów widać na każdym kroku – od pięknych, drewnianych podłóg przez funkcjonalne szafy i sufity, w których rozmieszczone jest punktowe oświetlenie. Przeszklony salon gwarantuje dostęp do światła, ale także pozwala cieszyć oko urokliwym ogrodem z systemem nawadniania i wyjątkowymi roślinami, który także został zaprojektowany przez topowych, warszawskich twórców.

Nieruchomość została wybudowana w 2020 roku z myślą o konkretnych potrzebach mieszkańców, z użyciem najnowszych technologii i rozwiązań, które będą służyły przez długie lata.

Mokotów – Twoje miejsce na mapie Warszawy

Większości mieszkańcom stolicy nie trzeba wymieniać zalet życia na Mokotowie. Nieruchomość usytuowana jest w bliskiej odległości od Dolinki Służewieckiej, którą docenią fani długich spacerów z psem czy porannego joggingu. Cała okolica jest bardzo dobrze skomunikowana – metro znajduje się klika minut od domu, a w pobliżu zlokalizowane są renomowane szkoły, przedszkola i doceniane przez warszawiaków restauracje. Decydując się na tę ofertę nie trzeba wybierać pomiędzy zieloną okolicą i ciszą, a benefitami życia w dużym mieście. Wszystko, co niezbędne znajduje się w pobliżu.

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Powierzchnia domu: 241 m2
Powierzchnia działki: 420 m2
Liczba pokoi: 5
Rok budowy: 2020

Zadzwoń i umów się na prezentację. +48 698 902 045

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi