Odkryj inwestycję Syta Residence -Zawady okiem naszych agentów

Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej to nowy projekt, który powstaje na Zawadach. To połączenie komfortu, jaki daje życie pośród dobrze zorganizowanej infrastruktury oraz bliskość przyrody.

Syta Residence – nowa inwestycja na mapie miasta

Syta Residence to domy zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i ekologicznych. Duża nacisk został także położony na wybór wysokiej jakości materiałów oraz ponadczasowego designu, który przetrwa sezonowe zmiany. Nowo powstające domy będą odpowiedzią na potrzeby całej rodziny – duży ogród można zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Przestronne poddasze pozwala wygospodarować przestrzeń na domowe biuro lub bawialnię, a dodatkowym atutem jest garaż na dwa samochody. Syta Residence to również troska o prywatność i bezpieczeństwo – ogrodzona przestrzeń daje poczucie komfortu.

Nowoczesność i technologia

Domy w inwestycji Syta Residence gwarantują najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniają energooszczędność z myślą o ekologii. Na liście udogodnień znajduje się między innymi przygotowana instalacja alarmowa, klimatyzacyjna, instalacja pod fotowoltaikę. Ponadto zaplanowano gniazda w garażu do ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacja do montażu zewnętrznych rolet przeciwsłonecznych. A na tym zestawienie nowoczesnych rozwiązań się nie kończy.

Projekt pod czujnym okiem ekspertów z Wilanowa

Wilanów to dobrze znana lokalizacja dla agentów En Casa. Ich bogate doświadczenie i wiele przeprowadzonych transakcji sprawiają, że klienci poczują się zaopiekowani w całym procesie. Znajomość specyfiki tej części Warszawy pozwala rekomendować Syta Residence konkretnej grupie klientów – tym, którzy cenią prestiż Wilanowa, ale także szukają spokoju i przestrzeni. Agenci En Casa specjalizujący się w transakcjach na tym obszarze doskonale znają plany zagospodarowania przestrzennego i z dużą precyzją mogą odpowiedzieć na wiele pytań przyszłych mieszkańców. Ich wiedza sprawia, że klienci mogą mieć pewność, że powierzyli ten proces w ręce właściwych osób. 

Zawady – daj się oczarować!

Wilanów to nie tylko modne knajpy i bliskość międzynarodowych szkół, które docenią rodzice. To także wiele adresów, które pozytywnie zaskoczą osoby aktywnie spędzające czas. W okolicy znajduje się między innymi pole golfowe, liczne ścieżki rowerowe, kluby tenisowe oraz Las Kabacki. Zawady to również niedaleka odległość od śródmieścia, gdyby jednak zaszła potrzeba, żeby pojawić się w samym centrum miasta, ale również bliskość obwodnicy i szybki dojazd do innych dzielnic Warszawy lub wyjazd z niej.

Lokalizacja inwestycji Syta Residence to miejsce, które stale się rozwija. Nie ma to jednak wpływu na urok okolicy – to niezmiennie kameralne uliczki, przyjemne dla oka inwestycje i zielone sąsiedztwo. Najlepiej przekonać się o tym odwiedzając Zawady. Spotkanie z wyspecjalizowanym agentem En Casa to gwarancja rzetelnej wiedzy i profesjonalnego doradztwa na najwyższym poziomie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie na terenie inwestycji: +48 604 914 100

Szczegóły inwestycji znajdziesz na stronie internetowej: www.sytaresidence.pl

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej