Osiedle Wiejska – sielskie życie blisko miasta

Zielona okolica czy wygodny dojazd do centrum? Tym razem nie musisz wybierać. Kameralna inwestycja na granicy Otrębus i Podkowy Leśnej to odpowiedź na obie potrzeby. Śpiew ptaków za oknem i bliskość Lasu Młochowskiego to benefity, które docenią klienci wypatrujący ciszy i spokoju. Z kolei osoby, które cenią swój czas, zwrócą uwagę na wygodną trasą, która umożliwia  szybki dojazd do stolicy

Otrębusy – nieoczywista lokalizacja dla poszukujących wytchnienia 

Osiedle Wiejska zostało zlokalizowane w niedalekiej odległości od WKD Podkowa Leśna WschodniaWKD Otrębusy. W okolicy znajdują się nie tylko szkoła i przedszkole, ale także sklepy, punkty usługowe oraz Galeria Podkowa. To także miejsce dla osób, które potrzebują oderwać się od miejskiego szumu i intensywnego życia w Warszawie. Spokoju, w zależności od preferencji, można szukać w pobliskim lesie, szkole jazdy konnej lub odwiedzając kompleks basenów letnich Strzeniówka. Warto tu także wspomnieć o ogrodzie i tarasie, które mogą stać się prywatną oazą i miejscem, w którym łatwiej znaleźć zen. Działka o powierzchni 350 m2 pozwala zaprojektować własny, zielony zakątek i przestrzeń do relaksu. 

Funkcjonalność odmieniana przez przypadki

Trzy sypialnie i domowe biuro czy pokój dziecięcych zabaw? Wnętrze domu może być dowolnie aranżowane – tak, aby odpowiadało indywidualnym potrzebom wszystkich domowników. W ramach inwestycji dostępne są domy o powierzchni 108 m2, ale także nieruchomości z metrażem 124 m2. To co łączy wszystkie propozycje to nowoczesna architektura i ekologiczne rozwiązania, które pozwalają obniżyć koszty eksploatacji. Ich wspólnym punktem jest także kompaktowość – projekt pozwala zaplanować przestrzeń w taki sposób, by wszystkie potrzeby zostały zaadresowane we właściwy sposób. Dobór odpowiedniej ilości przeszkleń i proste w konserwacji materiały sprawiają, że samo wnętrze jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Na liście niezbędnych udogodnień znajduje się także podjazd przed domem na dwa samochody i oczywiście garaż w większym domu.

Twoja przestrzeń bez kompromisów 

Wygoda, przemyślane rozwiązania i ponadczasowość – to cechy, które charakteryzują tę kameralną inwestycję. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o entuzjastach prostoty i designu, który jest odporny na sezonowe trendy. Przestrzeń – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – może się zmieniać wraz z potrzebami domowników. Tak, jak zmieniają się sezony w życiu, tak dowolnie można aranżować wnętrze. Niezmiennie za to można korzystać zarówno z zielonej okolicy, jak i wygodnego dojazdu do stolicy. Decydując się na tę inwestycję nie trzeba chodzić na kompromisy pomiędzy dobrą komunikacją, a spokojem i komfortową przestrzenią. 

Zadzwoń i poznaj szczegóły inwestycji Osiedle Wiejska!
Magdalena Sierputowska +48 600 716 630

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi