REZYDENCJE PIASECZNO – najwyższa jakość, za którą stoi doświadczenie

W otoczeniu przyrody powstaje osiedle, które zachwycaja swoją bryłą, ponadczasowością i elegancją. Tu zieleń i kameralność sąsiadują z elitarnym charakterem KonstancinaJeziorny, zacierając granice między miejscowościami. Poznaj wyjątkową inwestycję, która wzbogaca portfolio En Casa New Development.

Tekst: Magdalena Kacperczyk

Gdy tłok warszawskich ulic staje się jedynie wspomnieniem, czas zjeżdżać z trasy i podążać dalej, w stronę Konstancina-Jeziorny. Na jego styku z Piasecznem powstaje kameralne osiedle 17 nowoczesnych domów – wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Inwestor wplata je w tło zieleni, gdzie główne role odgrywają natura, wysmakowany styl i ekologiczne rozwiązania. Drzwi do tego świata stoją dla Ciebie i Twojej rodziny otworem. Do wspólnego poznania jego zakątków, od każdej i najlepszej strony, zapraszają Ewa Mirowska oraz Piotr Wilczyński – agenci z biura En Casa.

Ze względu na lokalizację i jakość wykonania inwestycja Rezydencje Piaseczno od samego początku spotkała się z naszym zainteresowaniem. Wiedzieliśmy, że sąsiedztwo miejscowości Konstancin-Jeziorna to zobowiązanie. Firma Consteel świetnie odniosła się do niego w zupełnie nowym spojrzeniu na projekt, któremu dodała sznytu. Ponadczasowy styl oparty na klasie i umiarze, do tego nowoczesne ekologiczne rozwiązania, otoczenie zieleni oraz spokój, bez konieczności rezygnacji z bycia w centrum wydarzeń. To odpowiedź na potrzeby wszystkich członków współczesnej rodziny – wyjaśnia Ewa Mirowska, agentka biura nieruchomości En Casa.

Ewa Mirowska, Real Estate Broker

Trudno nie przyznać racji. Już szybkie spojrzenie na mapę wskazuje, że po tym miejscu można oczekiwać wiele. Tu dobrze jest zaczerpnąć świeżego powietrza choćby w Lesie Kabackim, Chojnowskim Parku Krajobrazowym, czy Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. W niedalekiej odległości od kompleksu płynie rzeka, która zachęca do sentymentalnych podróży i wyciszenia, w rytmie jej delikatnego szumu.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na miłośników obcowania z naturą. Rezydencje Piaseczno otoczone są zadrzewionymi ogródkami, które pozwalają stworzyć przydomową enklawę.

Metraże działek zaczynają się już od 315 metrów kwadratowych. To idealna wielkość, by zorganizować miejsce wypoczynku, plac zabaw dla najmłodszych, czy nawet mini kino plenerowe. A gdy wieczór okaże się mało łaskawy, wszyscy uczestnicy seansu znajdą schronienie w domowej, przestronnej przestrzeni, bogatej w dobrze przemyślane rozwiązania – dodaje Ewa.

Domy w zabudowie bliźniaczej wyróżnia wielkość, która daje poczucie nieskrępowanej wolności. Pierwszy etap jest już oddany do użytkowania i gotowy do aranażji wnętrza przez nowych właścicieli. To pozwala odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich mieszkańców, nawet tych z dużą rodziną. Największe budynki wolnostojące to dodatkowo większa prywatność, bez dyskomfortu związanego z odseparowaniem od wygód życia w lokalnej społeczności.

Wnętrza budynków zaprojektowano z ponadprzeciętną wysokością, od 282 cm na parterze, do 350 cm w sypialniach na piętrze. Pomieszczenia zostały ułożone optymalnie względem stron świata, przez co są doskonale doświetlone w ciągu całego dnia. Każdy z domów jest otoczony starodrzewiem, co potęguje poczucie prywatności oraz życia w kameralnej, rezydencjonalnej okolicy.

Wszystko to zostało odziane w wyszukaną i dopracowaną formę, którą zapewniła odpowiedzialna za finalizację projektu firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem.

To kolejna z udanych realizacji firmy Consteel, która ma na swoim koncie już ponad 50 inwestycji. Abstrahując od dopracowanej estetyki i wysokiej jakości wybieranych materiałów, warto docenić elastyczne podejście do potrzeb klientów. Każdy projekt rozpatrywany jest w sposób indywidualny i dopasowywany do realnych potrzeb rodziny. Tu preferencje nowych mieszkańców inspirują wprawionych architektów, którzy rozrysowują projekty domów, przez duże “D”. Wszystko jest na swoim miejscu, w dobrym stylu i w poszanowaniu oczekiwań mieszkańców – punktuje Piotr Wilczyński z En Casa New Development.

Piotr Wilczyński, Real Estate Broker

Ponadczasowa architektura zdobiona jest naturalnymi materiałami na elewacji budynków. Domy będą wyposażone w ogrzewanie podłogowe, bazę pod panele fotowoltaiczne oraz ładowarki do samochodów elektrycznych, co wpisuje się w eko trendy nowoczesnego budownictwa. Dodatkowo pozwalają na spore oszczędności – zgromadzone środki można przeznaczyć na wieczorne wyjście do teatru lub kina. Do ścisłego serca Warszawy w parę chwil doprowadzi nas szybka trasa.

Wygodny dojazd do stolicy to ogromny plus tej inwestycji, która łączy spokój z uciechami miejskich atrakcji. Jeśli jednak zawodowe zobowiązania lub potrzeby nie obligują nas do takich wypraw to okolica osiedla jest bogata w niezbędną infrastrukturę. Znajdują się tu liczne sklepy, lokale usługowe i elitarne placówki oświatowe, co będzie szczególnie istotne z perspektywy rodziców – podkreśla Ewa Mirowska.

Pozwól sobie na więcej i zamieszkaj tam, gdzie wygoda i komfort przeplatają się z elegancją i spokojem.

Tu wszystko jest w zasięgu ręki. Dla Ciebie i dla członków Twojej rodziny. 

Skontaktuj się z nami, w celu poznania szczegółów oferty. Zapraszamy na teren budowy i wybór wymarzonego domu Ewa Mirowska – 609 486 822

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej