Własny dom – czy to jest dobry moment na spełnianie marzeń? Część 1.

Portal otodom przeprowadza ankietę wśród swoich użytkowników dotyczącą ich planów związanych z nieruchomościami. Badanie nadal trwa, ale już teraz po odpowiedziach prawie 2,5 tyś. osób mamy jeden podstawowy wniosek: ”Zdecydowana większość  respondentów uważa, że koronawirus modyfikuje ich plany, co nie znaczy, że całkowicie je zmieni. Rezygnację z transakcji rozważa 21% ankietowanych, natomiast 79% z nich wciąż zamierza ją przeprowadzić” (źródło: otodom.pl/koronawirus)

Teraz pozostaje tylko pytanie: jak mocno obecna sytuacja wpłynie na ostateczne decyzje? Część osób będzie zmuszona zweryfikować swoje plany i niestety odłoży zakup nowej nieruchomości na kolejny rok lub wręcz przeprowadzi się do mniejszego mieszkania. Jednak warto pamiętać również o ludziach, którzy mają się dobrze, mają dobrą pracę, stałe zarobki, a część nawet mogła swoje dochody powiększyć podczas pandemii. Jednak to nie sytuacja gospodarcza wpływa na nich najbardziej, a obowiązek spędzania całych dni w swoich mieszkaniach. Dzisiaj dobrze zaczynają rozumieć czego im w obecnym mieszkaniu brakuje i co ich drażni.

Dzisiaj nasza agencja nieruchomości podpisuje kolejną długoterminową umowę najmu domu w Wilanowie. Rosnący trend przeprowadzek do domów zauważyło wiele biur nieruchomości w Warszawie. Coraz więcej mamy klientów, którzy od miesięcy rozważali zakup lub wynajem domu, ale to dzisiaj podejmują decyzję. Dzisiaj utwierdzają się w przekonaniu, że dom to najlepsze rozwiązanie dla ich rodziny.

Własny kawałek ogródka

Teraz spędzając całe dnie w mieszkaniu, na zamkniętym osiedlu rozumieją czego im brakuje najbardziej. Jest nim własny ogród, przestrzeń, prywatność. Oczywiście brakuje również integracji sąsiedzkiej, ale to z innego powodu… Czy nie marzysz teraz o spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi? Do tego nie potrzebujesz tylko restauracji (chociaż oczywiście to jest również miłe). Wyobraź sobie hamak na ogrodzie, grilla z przyjaciółmi oraz dzieci skaczące na trampolinie. Wiele z tych elementów może zostać spełnione już dzisiaj 😊.

Rynek jest trudny. Niepewność nas przeraża. Jednak badania pokazują, że osoby nie rezygnują z zakupu nieruchomości, które zaspokajają ich potrzeby mieszkaniowe. My dodatkowo zauważyliśmy większą chęć do przeprowadzki do własnego domu zamiast mieszkania, apartamentu czy penthouse. Nawet kosztem czasu dojazdu do pracy czy szkoły.

Z chęcią zaprezentujemy Wam kilka naszych propozycji. Dzisiaj pokażemy Wam Wilanów i Mokotów. W kolejnych wpisach będą domy pod Warszawą oraz piękne dworki i rezydencje w Polsce.

Rezydencja na sprzedaż w otulinie parku krajobrazowego

Jeśli poszukujesz pięknego domu na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu w niedalekiej odległości od Warszawy? Mamy dla Ciebie strzał w dziesiątkę! Dom wykończony w najwyższym standardzie  pod Konstancinem w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego
Poznaj szczegóły u: Weronika Sychowska 600716659

Nowa inwestycja domów na Sadybie

Jeśli poszukujesz czegoś jeszcze bliżej centrum miasta i chcesz sam wykończyć wnętrze to proponujemy zakup segmentu na Sadybie. Jest to inwestycja na mapie Warszawy. Poznaj inwestycję na stronie: Art Deco Sadyba lub u Michała Szczepkowskiego 664000231

Dworek na sprzedaż w sercu Sadyby

Mamy również prawdziwą perełkę wśród nieruchomości na Mokotowie. To dworek z 1930 roku zlokalizowany bezpośrednio pryz Skwerze Starszych Panów. Nieruchomość dla najbardziej wymagających.
Zadzwoń i poznaj szczegóły: Tomasz Skwarek 608349449

Sadyba dom na sprzedaż

Działka na skraju Wilanowa i Mokotowa na sprzedaż

A jeśli masz przyjaciół, z którymi samemu chcecie wybudować domy to sprawdźcie najnowsza ofertę zakupu działki na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Działka o powierzchni prawie 1000 mkw, na której można wybudować 3 segmenty. Sam wybierz jak i z kim chcesz zamieszkać.
Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów: Piotr Wilczynski 604914100

Odpowiadając na pytanie zadane w tytule. TAK, to jest idealny czas na spełnianie marzeń. Jeśli tylko finanse Ci na to pozwolą (pamiętaj, że dom nie musi być bardzo drogi!) to działaj właśnie teraz.

W kolejnych wpisach zaprezentujemy domy pod Warszawą, a później bajeczne dworki i rezydencje, które mieszczą się w różnych lokalizacjach w Polsce.

Zadzwoń i poznaj nasze wszystkie oferty domów na sprzedaż lub wynajem: 607388349

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi