Zainwestuj w Radość! Odkryj domy w zielonym sąsiedztwie.  

Justyna Snarska dom na sprzedaż

Każda dzielnica Warszawy ma swój unikalny klimat i charakter. Jedni cenią prestiżowy Wilanów, inni klimatyczny Mokotów, ale dziś kilka słów o miejscu, w którym sąsiedzi szerzej się uśmiechają i żyje się milej. Radość, prawdopodobnie przez swoją nazwę, otacza mieszkańców wyjątkową aurą. Zielona okolica to przestrzeń, w której łatwiej złapać oddech – jeziorka i bliskość natury, między innymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to wymarzone miejsce na długie spacery.

Wille, które przyniosą Ci radość!

Wawer, częścią którego jest Radość, znany jest z niskiej zabudowy i uroczych uliczek z domkami jednorodzinnymi. To też obszar z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo – usługową. Wszystko, co potrzebne mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki. Jednak sam dojazd do centrum miasta również nie jest problemem. Korzystając z Szybkiej Kolei Miejskiej można dostać się na Dworzec Centralny w kwadrans, a dojazd do biznesowej części Mokotowa zajmuje niewiele więcej czasu. 

Dom pełen technologicznych udogodnień 

Radością napawa nas nieruchomość, którą mamy do zaprezentowania naszym klientom – reprezentacyjny i utrzymany w bardzo dobrym stanie dom to propozycja skierowana dla rodzin z dziećmi. Dzięki mądrze zaplanowanej przestrzeni każdy z domowników znajdzie tam miejsce dla siebie. Mówiąc o tej willi, słowo komfort można odmieniać przez różne przypadki. Ogromnym atutem jest szereg rozwiązań, które nie tylko upraszczają codzienne funkcjonowanie, ale także przekładają się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacyjne. Mowa tu między innymi o instalacji fotowoltaicznej, systemie mechanicznej wentylacji z rekuperacją czy własnej wodzie z system filtracji. 

Ale wspomniany komfort to również system odprowadzania wody z posesji, centralne podlewanie ogrodu, instalacja audio w całym domu oraz wykończenie w bardzo dobrym standardzie. Przy projekcie inwestycji nie zapominano także o kwestiach bezpieczeństwa – dostępna jest instalacja alarmowa wewnętrzna i zewnętrzna oraz okucia antywłamaniowe. 

Parametry oferty:
Powierzchnia: 397 mkw
Powierzchnia działki: 1 792 mkw
Liczba pokoi: 6
Kontakt: Tomasz Skwarek 608 349 449

Jeszcze więcej Radości! 

To nie jedyna propozycja, którą przygotowaliśmy dla klientów zastanawiających się nad zakupem nieruchomości w Radości. W naszej ofercie znajduje się także dom o powierzchni 222 mkw, który zachwyci osoby zwracające uwagę na detale. Marmury i granity w kuchni oraz łazience, a także wykorzystanie deski dębowej na podłodze w pokojach – wszystko to sprawia, że wnętrza prezentują się luksusowo. Dobór najwyższej klasy materiałów to nie tylko kwestia przemyślanego designu, ale gwarancja jakości na lata. Sześć pokoi zaprojektowanych w wysokim standardzie, pozwala dopasować przestrzeń do zmieniających się potrzeb całej rodziny. 

Również w przypadku tej inwestycji można cieszyć się zielonym otoczeniem – duży ogród to miejsce na odpoczynek po długim dniu, ale także miejsce rekreacyjne dla całej rodziny. Funkcjonalność i komfort to ogromne zalety tego domu, które przypadną do gustu zarówno parom, jak i rodzinom z dziećmi. 

Parametry oferty:
Powierzchnia: 222 mkw
Powierzchnia działki: 1 288 mkw
Liczba pokoi: 6
Kontakt: Justyna Snarska  600 716 654

Zielona okolica z wygodnym dojazdem do centrum

Domy w Radości to propozycja dla osób, które cenią sobie spokojne życie w zielonej okolicy. Mieszkańcy wspomnianego mogą zarówno korzystać z wygodnego dojazdu do centrum, choć wszystkie niezbędne rzeczy są dostępne w okolicy. W pobliżu znajdują się szkoły prywatne oraz publiczne, przedszkola, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne. Jeśli dodać do tego przyrodę na wyciągnięcie dłoni i radosnych sąsiadów, ciężko szukać argumentów, żeby nie umówić się na spotkanie z agentami, którzy są gotowi opowiedzieć więcej o tych nieruchomościach i zaprezentować Radość jeszcze bliżej.

Zadzwoń i umów się do Radości

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej