Znajdź swoje miejsce na Mokotowie

Mokotów kojarzony jest z dużą ilością zieleni oraz licznych parków miejskich. Chyba każdy z mieszkańców Warszawy doskonale zna rozległe Pola Mokotowskie, Jeziorko Czerniakowskie. Dzielnica intryguje różnorodnością napotkanej zabudowy, od miejskich willi, aż po liczne osiedla bloków z wielkiej płyty. Niewątpliwie jednak, poszukując nieruchomości, nie da się przejść obojętnie obok tej lokalizacji oraz nie zakochać w niej na zawsze. Raz zauroczony nie będziesz chciał już zamieszkać w innym miejscu.

Odrestaurowana kamienica na Mokotowie

Rodzaj: kamienica
W naszej ofercie znajdują się apartamenty  o powierzchni: od 45 m² do 250 m²
Na ostatnim piętrze budynku znajduje się przestronny penthouse z tarasem na dachu. Istnieje możliwość połączenia lokali. Budynek posiada nową, przestronną windę oraz piwnicę.
Przewidywany termin realizacji oferty I kwartał 2019r.
Rok budowy: 1936

Więcej podobnych ofert, znajdziesz w naszej wyszukiwarce.

:: Krótko: 
Mokotów, Odyńca, doskonała lokalizacja w samym sercu Mokotowa. Odrestaurowana kamienica, ponadczasowy design – przestronne apartamenty.

:: Dla kogo?
Idealne miejsce dla pary dla rodziny z dziećmi dla miłośników klimatycznych kamienic. Inwestycja położona w doskonałym punkcie bezpośrednio przy Parku Dreszera i Ogrodzie Jordanowskim. Odnajdą się tu pasjonaci spędzania czasu na świeżym powietrzu, wśród klimatycznych uliczek i parków Starego Mokotowa.

:: Atuty?
Apartamenty zlokalizowane w samym sercu Mokotowa. Inwestycja wykończona materiałami najwyższej jakości oraz w trosce o detale. Duża winda, wysokie pomieszczenia ok 3 m, możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Kamienica w pełni odrestaurowana, apartamenty w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. W budynku znajduje się przestronna winda oraz piwnica. Kamienica jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dreszera i Ogrodu Jordanowskiego.

:: Czy to jest co czego szukasz?
Przestronne apartamenty w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy z dużą windą w sercu Starego Mokotowa tuż obok Parku Dreszera.

Mokotów, Park Dreszera, En Casa
Mokotów, Park Dreszera, En Casa

Spodobała Ci się inwestycja na Mokotowie? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu.
Z przyjemnością zaprezentujemy apartamenty dostępne w tej inwestycji lub znajdziemy inne, dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli interesują Cię standardy naszej pracy, zachęcamy do zapoznania się ze strategią zakupu nieruchomości lub na spotkanie przy filiżance aromatycznej kawy w naszych biurze w Warszawie lub w Otrębusach.

Więcej szczegółów poznasz u:
Agent nieruchomości: Michał Szczepkowski
Tel.: +48 664 00 0231
E-mail: m.szczepkowski@encasa.pl

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi