Apartamenty Górska

Inwestycja | Warszawa, Mokotów, ul. Górska

4 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Apartamenty Górska to kameralny budynek apartamentowy schowany przed światem na granicy dwóch najbardziej popularnych dzielnic Warszawy tj. Mokotowa i Śródmieścia.
Zaledwie 200m dzieli ją od Parku Łazienek Królewskich. Cisza, spokój, sąsiedztwo parku oraz kameralność - to główne cechy inwestycji Apartamenty Górska.

4-piętrowy budynek o prostej i nowoczesnej bryle idealnie komponuje się w charakterystyczną dla okolicy zabudowę, a przy tym dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do części wspólnych (marmur, okładziny fornirowe, stolarka aluminiowa) oraz elewacji (płyty kwarcowe) inwestycja Apartamenty Górska ominie bieg czasu, prezentując się świetnie dzisiaj jak i za kilkadziesiąt lat. 

Inwestycja zgodna z Twoimi potrzebami 
Apartamenty Górska została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy cenią sobie życie według własnych zasad. Dzięki zastosowaniu w większości ścian działowych bloczków silikatowych Każdy apartament może zostać dostosowany do potrzeb konkretnego klienta. 
Deweloper oferuje również wykończenie pod klucz każdego z dostępnych apartamentów

Wymarzona lokalizacja
Poranna przebieżka po pięknym Parku Łazienek Królewskich? Czy może kolacja w jednej z wielu wyjątkowych restauracji w okolicy? Nie ma znaczenia czy jesteś aktywnym singlem, czy rodziną z 2 dzieci. W tej okolicy znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie. 


Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Liczba pięter
4
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
123/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Tomasz Łuszczewski

Tomasz Łuszczewski

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM