Jarek Widuch (Team Wilanów)

Jarek Widuch

Real Estate Broker

j.widuch@encasa.pl+48 664 000 582


Ponad 6 lat pracy w sprzedaży w niemieckich i szwajcarskich organizacjach pozwoliła mi uzyskać kompetencje obsługi bardzo wymagających klientów. Zrozumiałem, że budowania długotrwałych relacji zarówno z klientami, jak i partnerami to podstawa sukcesu w każdym biznesie. 

Swoim klientom, zarówno poszukującym jak i sprzedającym, oferuję bogatą sieć kontaktów w kraju i za granicą oraz co ważne dostępu do ofert nieruchomości spoza portali ogłoszeniowych.

Oferty mojego klienta sprzedającego prezentowane są w pierwszej kolejności agentom konkurencyjnym z kluczowych agencji nieruchomości premium i nie tylko. To mój klient wybiera ofertę na zakup, która najbardziej pasuje do jego preferencji. 

Sprzedaż nieruchomości z Jarkiem sprawia, że każda oferta zyskuje nieograniczony zasięg do klientów off market i agentów nieruchomości, którzy poszukują domów i apartamentów dla swoich klientów.

Wszystko to sprawia, że osiągnięcie sukcesu w sprzedaży Twojej nieruchomości z Jarkiem jest na wyciągnięcie ręki.

Moje najnowsze oferty

Jarek Widuch (Team Wilanów)

Jarek Widuch

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM