En Casa Concierge – obsługa dla wymagających

Piotr Wilczyński, Radomir Zadumiński, Michał Szczepkowski

O szczegółach pracy “agenta na wyłączność” z Piotrem Wilczyńskim, Michałem Szczepkowskim oraz Radomirem Zadumińskim rozmawia Małgorzata Podbielska. 

Wyjątkowi klienci wymagają nieszablonowych rozwiązań. To z myślą o nich powstała usługa En Casa Concierge. To oferta, w której klient wynajmuje agenta na wyłączność, a ten jest stuprocentowo skupiony na jego wymaganiach. En Casa Concierge to gwarancja pełnego zaangażowania i najwyższych standardów obsługi. Skupienie na indywidualnych potrzebach klientów to znak rozpoznawczy naszej firmy, ale innowacyjna usługa wykracza daleko poza standardy i oczekiwania. To połączenie eksperckiej wiedzy, kompleksowych działań, najwyższej jakości i partnerstwa. Bo dla nas każdy klient to partner do rozmów i działań. 

Rozmawia: Małgorzata Podbielska

En Casa Concierge – najwyższe standardy obsługi

Nasi klienci zostają z nami na dłużej. Decydują się na pierwszą współpracę, a później regularnie wracają. To co nas wyróżnia, to wsłuchiwanie się w potrzeby – wiemy, że każdy klient to zupełnie inna historia. Nie tworzymy założeń, działamy zgodnie z konkretnymi wymogami, jakie są przed nami stawiane. 

Wierzymy, że w biznesie chodzi o długotrwałe relacje i sięganie po narzędzia, które pozwolą osiągnąć założony cel. To wszystko wymaga czasu i zaangażowania ze strony agenta. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na opcję “umowy na wyłączność”, która pozwala całkowicie skupić się na procesie i zadbać o każdy szczegół. Pełne zaangażowanie i całkowita dostępność to klucz do sukcesu

Jak wyglądają takie działania w praktyce? O usłudze En Casa Concierge – wyzwaniach, wynikach i procesie, z trzema najlepszymi agentami, Piotrem Wilczyńskim, Michałem Szczepkowskim oraz Radomirem Zadumińskim rozmawia Małgorzata Podbielska. 

MP: Co wyróżnia naszych doradców, którzy świadczą usługi Concierge w En Casa? 

PW: Nasi doradcy łączą cechy osoby, której chcesz powierzyć tak odpowiedzialne zadanie jak sprzedaż nieruchomości lub zakup nieruchomości. Cechuje ich wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, troska o detale. Jako En Casa decydujemy się na pracę z najlepszymi – nie chodzimy na skróty. Tak właśnie powstał nasz zespół – już na etapie doboru współpracowników myślimy o przyszłych benefitach dla naszych klientów.

Nasz zespół od lat działa na rynku nieruchomości klasy premium – wiemy, gdzie szukać klientów, jak negocjować warunki transakcji i w jaki sposób prezentować powierzone nam nieruchomości. Mamy za sobą setki przeprowadzonych transakcji, a nasze wyniki sprawiają, że klienci regularnie do nas wracają.

Piotr Wilczyński, Real Estate Broker

Najwyższy standard obsługi i jakość to nasza codzienność. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Traktujemy siebie wzajemnie jak partnerów biznesowych. Nie pozostaje to niezauważone – właśnie dlatego nasi klienci regularnie do nas wracają. 

MP: Czym konkretnie jest Pakiet Concierge w naszej usłudze pośrednictwa?

MSZ: Myślimy o potrzebach naszych najbardziej wymagających klientów. To dla nich wdrożyliśmy rozwiązanie, które pozwoli im przejść przez cały proces w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Proponujemy im usługę osobistego doradcy, który dba o każdy szczegół transakcji i towarzyszy w przebiegu spraw.

Nie da się ukryć, że to zupełnie nowy rodzaj doświadczenia dla naszych klientów. Zawsze dbamy o ich potrzeby, ale Pakiet Concierge to komfort na niespotykanym do tej pory poziomie. Klient, który decyduje się na potocznie nazwaną “umowę na zasadach wyłączności” otrzymuje prywatnego doradcę całkowicie skupionego na jego potrzebach. Agent wraz z zespołem En Casa zapewnia wiedzę ekspercką, marketingową oraz sprzedażową. Przeprowadza klienta przez cały proces transakcji i dba o każdy szczegóły. 

MP: Na tę usługę decydują się klienci z naprawdę wysokimi wymaganiami. Czym się charakteryzują i jak sobie z nimi radzicie?

RZ: Dyskrecja i zaufanie to absolutna podstawa naszej pracy w relacji z klientem. Klienci ufają nam, a my robimy wszystko, aby nie tylko ich nie zawieść, ale przede wszystkim spełnić oczekiwania i doprowadzić do korzystnej dla nich transakcji.

Prywatny doradca staje się dla klienta partnerem w danej transakcji. Warto jednak wspomnieć, że działania wspiera nasz cały zespół. Klient może mieć pewność, że znajdzie się w dobrych rękach.

Ważna kwestia to formalności, które towarzyszą przygotowaniu nieruchomości do procesu sprzedaży oraz już późniejszej transakcji. Klienci tego nie lubią, nie mają na to czasu, ale właśnie mają od tego nas. Jesteśmy tego świadomi. Właśnie dlatego agent ze wsparciem asystentek organizuje wszystkie formalności za nich i dla nich. Formularze, dokumenty – to wszystko spoczywa na naszych barkach, a klient zostaje regularnie informowany o przebiegu procesu. 

Radomir Zadumiński, Weronika Sychowska, Real Estate Broker

Czas naszych klientów jest dla nas ważny – nasze wsparcie pozwala go zaoszczędzić. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom oraz opracowanym systemom pracy organizujemy formalności w możliwie najszybszy sposób. Procedury i formularze bierzemy na siebie.

Czas to pieniądz, a w En Casa dbamy o finanse naszych klientów. Nie zapominamy o potrzebach kupujących. Również dla nich przygotowaliśmy usługę na najwyższym poziomie. Nasz zespół, świadomy potrzeb i oczekiwań, niezwykle precyzyjnie selekcjonuje oferty, które zostają przedstawiane. To po raz kolejny pozwala uniknąć marnowania czasu. Dajemy klientom przestrzeń, żeby spędzali go tak, jak lubią najbardziej. 

Znając wymagania i potrzeby naszych klientów, troszczymy się o każdy detal przeprowadzanej transakcji, a czasochłonne procedury przejmujemy na siebie. Jeśli po drodze pojawią się pytania lub wątpliwości – jesteśmy zawsze gotowi, żeby udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

MP: Jedną z obietnic jaka stoi za Pakietem Concierge jest wysoka dostępność. Czy faktycznie jesteście dla klienta zawsze dostępni?

MSZ: Praca z klientami premium zobowiązuje i jesteśmy gotowi sprostać nietypowym oczekiwaniom. Pracujemy z dużym poszanowaniem czasu każdego klienta i jesteśmy dostępni, kiedy on tego potrzebuje. Co jednak najważniejsze – szanujemy siebie nawzajem. My pomagamy jak możemy, ale klienci nie nadużywają naszej dostępności. Nasze działania charakteryzuje spora elastyczność – potrafimy zaskoczyć klientów, w jak szybkim czasie jesteśmy gotowi odpowiedzieć na ich potrzeby. Szczególnie doceniają to w trudnych sytuacjach, które mogą potencjalnie powodować kryzysy. Radzimy sobie także z takimi scenariuszami.

Michał Szczepkowski, Real Estate Broker

Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Czasami po prostu potrzebujemy kilku chwil więcej, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nawet w nietypowych sytuacjach jesteśmy do dyspozycji – gotowi wspierać i odpowiadać na nurtujące pytania. W En Casa jesteśmy dostępni na każdym etapie procesu, a także długo po transakcji.

MP: Co z oceną wartości nieruchomości? Czy w ramach Waszych działań jesteście w stanie podnieść jej cenę?

PW: Nasza wiedza i wsparcie partnerów biznesowych pozwala nam dodać prestiżu prezentowanym nieruchomościom. To także sposób na podniesienie ich ceny transakcyjnej. Używamy do tego wielu narzędzi. Home Staging to tylko jeden z etapów przygotowywania do sprzedaży. Wsparcie reklamowe, prezentowanie oferty we właściwych miejscach i dopracowanie detali – klient może liczyć zarówno na zwiększenie wartości i prestiżu, ale także na skrócenie czasu sprzedaży. Narzędzia i strategię dobieramy precyzyjnie do indywidualnych potrzeb klienta.

To co wyróżnia nasz proces to doświadczenie i pewność, jaką strategię cenową dobrać, aby cały proces był skuteczny. Potrafimy bardzo precyzyjnie oszacować wartość nieruchomości. Jesteśmy także świadomi potrzeb kupujących, trendów oraz sytuacji na rynku. Szacowanie wartości nieruchomości to kwestia biznesowa – emocje muszą odejść na bok. To niewątpliwie daje nam wielką przewagę. 

Warto także wspomnieć, że wiemy jak i gdzie prezentować nieruchomość. Prowadzimy często również przedsprzedaż, zwaną inaczej sprzedażą “off market”. Przedstawiamy swoim klientom oraz klientom zaprzyjaźnionych biur nieruchomości, ofertę naszego klienta zanim pojawi się w Internecie. To dodaje dużego prestiżu – jako dobro “mało dostępne”. Ta metoda doskonale się sprawdza przy nieruchomościach luksusowych – jako pierwszy etap sprzedaży. To nie jest gwarancja i jedyny przepis na sukces, ale w ostatnim roku wielokrotnie właśnie w ten sposób doprowadziliśmy do transakcji. 

MP: Piotr, Michał, Radek – dziękuję za rozmowę. Trzymam kciuki za Wasze dalsze działania i skrycie zazdroszczę klientom, którzy decydują się na Wasze usługi. Wasze wyniki i opinie, które później otrzymujemy – mówią same za siebie. 

Cały artykuł oraz kolejne dostępne są w premierowym wydaniu magazynu ENTRADA.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej