Sprzedaż w wielkim, kobiecym stylu! Poznaj TOP 5 agentek En Casa

Transakcje warte miliony, twarde negocjacje, nieoczekiwane zwroty akcji. Codzienność w branży nieruchomości klasy premium jest wymagająca. Mylą się jednak ci, którzy uważają, że to świat zarezerwowany jedynie dla mężczyzn! Poznajcie TOP 5 agentek biura En Casa, które w pertraktacjach i finalizowaniu sprzedaży nie mają sobie równych. Podsumowanie ich dokonań w 2022 rok jest tego najlepszym dowodem. A Panie mają ochotę na więcej!

Nasze bohaterki mają różne temperamenty i formy wyrazu. Łączą je cechy niezbędne do pracy w branży nieruchomości. To odwaga do mówienia wprost, zadawania niewygodnych pytań, podejmowania ryzyka i wysokiego podbijania transakcyjnej piłeczki. To również wyczucie momentu, w którym trzeba ustąpić pola i zamilknąć. Sztukę negocjacji opanowały do perfekcji, wzbogacając ją kobiecym sznytem. Ten jest w cenie, co potwierdza 89 sfinalizowanych transakcji sprzedaży oraz wynajmu, których łączna wartość przekracza 60 milionów złotych. Poznajcie bliżej TOP 5 agentek biura En Casa, które wynikami z minionego roku udowadniają, że sprzedaż jest kobietą. Silną, zdecydowaną, ale i empatyczną.

Miejsce 5 – Anna Rogowska

Spokój i opanowanie – to asy, które skrywa w rękawach dobrze skrojonej, zielonej marynarki. Ta barwa świetnie komponuje się z jej optymistycznym nastawieniem do życia i przekonaniem, że szczerość owocuje zaufaniem. A bez niego nie ma sprzedaży!

W czasach niepewności i zawirowań na rynku, poczucie bezpieczeństwa jeszcze bardziej zyskało na znaczeniu. Jest szczególnie istotne w kulminacyjnych momentach, do których możemy zaliczyć między innymi zakup wymarzonego mieszkania lub sprzedaż tworzonego latami domu.  Anna doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zachowuje zimną krew nawet wtedy, gdy robi się naprawdę gorąco.

Kto szuka dowodu rzeczowego, niech śmiało zerka na 12 milionów złotych. Nieruchomości o takiej łącznej wartości sprzedała w 2022 roku nasza TOP agentka. Jej recepta na transakcyjny sukces?

Usłyszeć to, czego klienci nie mówią głośno”.

W takim razie gratulacje z osiągniętego wyniku składamy szepcząc.

Miejsce 4 – Renata Jaworska

Po ponad 10 latach pracy na rynku nieruchomości nie ma pytań, które mogą ją zaskoczyć. Mimo tego każde kolejne przyjmuje z otwartością i zainteresowaniem. Renata wie, że zapytania mogą się powtarzać, ale odpowiedzi na nie – niekoniecznie. Każda transakcja ma swój rytm i specyfikę, a klient odmienne oczekiwania.  Dlatego nie można pozwolić sobie na utratę uważności, działanie na „autopilocie” czy brak zaangażowania.

To właśnie umiejętność słuchania, która nie jest kompetencją oczywistą, umożliwia Renacie budowanie dobrych relacji ze wszystkimi uczestnikami dialogu. Jej wyczerpujące i merytorycznie wartościowe wypowiedzi nie pozostawiają niedomówień, będących główną przyczyną nieporozumień, poczucia dyskomfortu, czy nawet lęku przed podjęciem kluczowych decyzji.

Specjaliści szacują, że rok 2023 nie wstrząśnie rynkiem premium. Kogo interesuje zakup prestiżowej nieruchomości w najlepszej lokalizacji, możesz śmiało poprosić o wsparcie Renaty. Poczucie bezpieczeństwa otrzyma w bonusie!

Miejsce 3 – Anna Wieruszewska

Kolejny rok z rzędu Anna zajmuje miejsce na podium. W En Casa pracuje od 8 lat i przez ten czas sprzedała nieruchomości za łączną sumę ponad 100 milionów złotych. Wyzwania są jej życiowym espresso, choć po tylu przeprowadzonych transakcjach, o jego odpowiednio pobudzającą moc jest coraz trudniej!

To „specjalistka od spraw niemożliwych”. Parafrazując znane przysłowie, gdzie diabeł nie może, tam Wieruszewską pośle! Gdy w grę wchodzą duże pieniądze i pragnienia, łatwo o niedomówienia i napiętą atmosferę. Topowa agentka jest dobrze przygotowana na takie sytuacje – wie, że „na szczycie wieje najmocniej”. Jej recepta na profesjonalizm i opanowanie, niezależnie od sytuacji?

 „Bardzo skuteczny wewnętrzny procesor. Czyli sprawne łączenie dużej ilości szybko przetwarzanych informacji z intuicją”.

Dodamy do tego jeszcze wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i ogromną dozę empatii. Ta mieszanka sprawia, że Ania nie sprzedaje nieruchomości, tylko niesamowite doświadczenia, tworząc przy tym bezpieczne środowisko do podejmowania decyzji. Prawdziwe cuda, które nasza agentka uwzględnia w statystykach.

Miejsce 2 – Justyna Snarska

Jej znak rozpoznawczy to szczery uśmiech, którego trudno nie odwzajemnić! Pozytywne nastawienie do życia łączy z przekonaniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, których osiągnięcie zajmie więcej czasu.

Justyna angażuje się w każdą z transakcji i poświęca jej bez reszty. Jeśli natrafia na przeszkodę, szybko znajduje inną drogę dojścia do celu. Pracuje mądrze, a nie ciężko. I ciężar – ten decyzyjny i emocjonalny – ściąga także z ramion swoich klientów. Robi to na tyle dobrze, że współpracuje jedynie na podstawie umów na wyłączność, praktycznie tylko z osobami, które przychodzą do niej z polecenia. Jedna z rekomendacji, która pojawiła się w Internecie w sposób wyczerpujący wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje.

Miałem niezwykłą przyjemność współpracować w Panią Justyną Snarską przy sprzedaży dużej nieruchomości (domu). Właściwie to Pani Justyna sama przejęła wszystkie obowiązki i w pełni nas odciążyła. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem doprowadziła do szczęśliwego zakończenia. Od pierwszego spotkania, kiedy przyjęła nieruchomość, mieliśmy poczucie profesjonalizmu w działaniu. Nie obiecywała rzeczy niemożliwych (jak to mają czasem w zwyczaju inne agencje pośredniczące przy sprzedaży nieruchomości). Zawsze była na czas, z głową pełną świetnych pomysłów i rad, które sama później realizowała lub pomagała wdrożyć. Dom został sprzedany, a zarówno strona sprzedająca (my), jak i kupująca (z którą mamy kontakt) jest zadowolona ze współpracy.

Zdecydowanie chciałbym na swojej drodze zawodowej spotykać wyłącznie tak profesjonalne firmy i przede wszystkim tak kompetentnych Agentów, jak Pani Justyna Snarska”.

Kto nie chce wierzyć na słowo, tylko przekonać się na własnej transakcji – niech szybko umawia spotkanie z Justyną. Nasza topowa agentka ma jeszcze parę wolnych terminów w swoim kalendarzu, ale sytuacja – jak to w tej branży bywa – zmienia się dynamicznie! 🙂

Miejsce 1 – Klaudia Panasiuk

Szczyt zestawienia należy do Klaudii, której wizytówką jest obiektywizm oraz umiejętność wchodzenia „w buty klienta”. Z branżą nieruchomości związana jest praktycznie od dziecka. To jej naturalne środowisko, w którym czuje się „u siebie”.

A to dodaje pewności w działaniu i animuszu, które są mocnymi kartami przetargowymi podczas transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Dobra agentka, przy wykorzystaniu swojego doświadczenia i intuicji, szybko rozczytuje faktyczne potrzeby klienta. Nie boi się też zadawać pytań pogłębiających, by poznać prawdziwe intencje. Dzięki temu podejmuje sprecyzowane działania,  nastawione na spełnienie stawianych przed nią oczekiwań. A czasem nawet ich przebicie! W tej kwestii Klaudia nie idzie na kompromisy – ma w sobie instynkt zwycięzcy, zawsze wraca z tarczą.

Potwierdzeniem są jej rekordowe dokonania w 2022 roku. Przez ostatnie 12 miesięcy Klaudia, działając pod szyldem naszego biura, sfinalizowała aż 30 transakcji. Wiele nieruchomości, które przyjęła do swojej oferty, wyceniła wyżej, niż oczekiwali tego klienci. Dzięki temu zapewniła im większy zysk, przy jednoczesnym obniżeniu napięcia, którego trudno uniknąć przy podejmowaniu tak istotnych decyzji.  Nasza topowa agentka potrafi świetnie zarządzać emocjami. A wszystko to ubiera w wybitnie kobiecą i elegancką formę.

Podsumowanie

5 wyjątkowych agentek, 365 dni na realizację planu, łącznie 89 sfinalizowanych transakcji o wartości przekraczającej kwotę 60 milionów złotych. Choć ten wynik robi wrażenie, wiemy, że nasze topowe pośredniczki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Nowy rok to nowe wyzwania i szanse. Panie już pracują nad ich maksymalnym wykorzystaniem, co może zaowocować kolejnymi rekordami. Cele są szczytne, a to cieszy podwójnie. Wysoko zawieszona poprzeczka motywuje cały team En Casa do wspinania się na szczyty swoich możliwości. Już za rok sprawdzimy, kto wzbił się ponad poziom ambicji!

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej