Wszystko, co dobre… należy szybko powtórzyć!

Enklawa Bis

Czasem dobre rzeczy znikają równie szybko, jak się pojawią. Jednak historia powrotów może być równie ekscytująca, jak pierwsze debiuty. I tak jest właśnie w przypadku osiedla Enklawa Wilanów, które w poprzednim roku szybko znalazło swoich szczęśliwych mieszkańców.

Ponad rok temu rozpoczęliśmy sprzedaż inwestycji Enklawa Wilanów. To kameralne osiedle domów, które podbiły serca kupujących. Ze względu na kameralność inwestycji ofert nie było wiele w stosunku do osób zainteresowanych tymi nowoczesnymi domami, w tak wyjątkowej lokalizacji.

Różnorodność, która dostosowuje się do Ciebie

Enklawa Wilanów została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy cenią sobie życie w małej społeczności i są gotowi spełniać swoje socjalne potrzeby wewnątrz osiedla. Zielone przestrzenie i ogrody zostały zaprojektowane w sam raz, aby zaprosić sąsiadów na sobotniego grilla czy wieczornego drinka. Jednocześnie piętro domu pozwala zachować intymność i daje możliwość odcięcia się od otoczenia.

Niska zabudowa to gwarancja niezmiennie dobrych widoków i funkcjonalnych przestrzeni. W otoczeniu nie zabrakło miejsc parkingowych, terenów zielonych czy przestrzeni pełnych prywatności. Miejsce to docenią koneserzy nowoczesnej architektury i przemyślanego designu. Świadome oraz konsekwentne podejście do projektu zaowocowało powstaniem kompletnego osiedla, które pozwala złapać oddech po intensywnym tygodniu. 

Powrót do zielonego serca Miasteczka Wilanów

Enklawa Wilanów etap II to nie tylko piękna architektura, ale także wyjątkowa lokalizacja. Znajdując się na granicy Miasteczka Wilanów oraz terenów zielonych, zapewnia idealny balans między dostępem do pełnej infrastruktury a możliwością wypoczynku w otoczeniu natury. Funkcjonalność, prywatność i niezakłócone widoki to atuty, które przyciągają do Enklawy coraz to nowych mieszkańców.

MIASTECZKO WILANÓW
Enklawa Wilanów etap II położona jest w ustronnym zakątku nowoczesnego Miasteczka Wilanów. Lokalizacja umożliwia korzystanie z wszystkich udogodnień – restauracji, klubów fitness, szkół, przedszkoli oraz oferty kulturalnej. Do Enklawy Wilanów dotrzesz zarówno bezpośrednio z Alei Wilanowskiej, ale także z Alei Rzeczypospolitej.


TWOJA ZIELONA ENKLAWA
W okolicy znajduje się także Rezerwat Skarpa Ursynowska – teren leśny, który jest objęty krajobrazową ochroną przyrody. W bliskim sąsiedztwie mieści się również Park Pokoleń. To miejsce stworzone do rekreacji, wypoczynku oraz sportu, choć sprawdzi się równie dobrze jako miejsce, w którym można się oddać lekturze w niedzielne popołudnie.

Szczegóły, które robią różnicę

W Enklawie to właśnie szczegóły przyciągają uwagę i sprawiają, że życie staje się prawdziwą przyjemnością. Wewnętrzne drogi wykonane są z przepuszczającej wodę kostki, co nie tylko podkreśla dbałość o ekologię, ale także zapewnia doskonałe warunki podczas opadów deszczu. Oświetlenie osiedla jest nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, dzięki wolnostojącym latarniom, które rozświetlają Enklawę Wilanów wieczorową porą, dodając jej jeszcze więcej uroku.

Powrót do przyszłości

Enklawa Wilanów to nie tylko powrót do pięknej przeszłości, ale także spojrzenie w przyszłość. Ekologiczne materiały, funkcjonalność, dbałość o detal – to wartości, które wciąż pozostają priorytetowe. Każdy dom w Enklawie to dowód na to, że dobre projekty można powielać, tworząc przestrzeń, która nigdy się nie zawiedzie.

Czas na Twój ruch

Jeśli marzyłeś o życiu w Enklawie Wilanów, to właśnie teraz nadszedł Twój czas! Powrót do tego wyjątkowego miejsca to szansa na spełnienie marzeń o komfortowym i spokojnym życiu w otoczeniu przyrody i elegancji. Kolejny raz taka okazja się już nie powtórzy!

Na nowych mieszkańców osiedla Enklawa Wilanów czeka całkowicie nowy bliźniak. Na jego parterze wydzielono strefę dzienną z kuchnią, salonem z jadalnią, spiżarnią, toaletą oraz garażem na dwa auta.
Piętro przygotowano z myślą o strefie prywatnej składającej się z sypialni master z prywatną łazienką i garderobą, 3 sypialni, łazienki oraz pralni.


A oprócz tego jest tutaj także poddasze, które daje możliwość wygospodarowania dodatkowych dwóch pokoi lub dużej otwartej przestrzeni. Na co masz tutaj ochotę? Siłownia, sala kinowa, bawialnia dla Twoich pociech? Na tym poziomie ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Wybierz swoją Enklawę

Twoje marzenia o spokojnym życiu w zgodzie z naturą wciąż są osiągalne. Dbałość o detale, elegancja architektury, funkcjonalność wnętrz i bliskość natury tworzą spójny obraz tego, czego możesz oczekiwać.

Osiedle Enklawa Wilanów czeka na Ciebie!

Zadzwoń i poznaj szczegóły inwestycji – Piotr Wilczyński +48 604 914 100

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej