30 marca przypada Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. W En Casa celebrujemy go już po raz jedenasty! Mylą się jednak ci, którzy posądzają nas o sztampę — kwiaty, cukierki, czy nowe teczki, będące znakiem rozpoznawczym każdego szanującego się agenta. Z okazji naszego święta, zapraszamy Was na premierę wyjątkowego filmu, który stworzyliśmy razem z członkami En Casa Junior Team

(więcej…)

Dwa sformułowania, które najczęściej skutkują dusznością i bladością na twarzach klientów? Umowa na wyłączność i prowizja. Choć jeszcze nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za wykonaną usługę, pewne jest, że za dużo. Poczucie dyskomfortu potęgują mącące w głowie podszepty – „niby za co”. Odpowiadamy!

(więcej…)

Zdobyta wiedza ekspercka, umiejętność tworzenia strategii marketingowej, dostęp do sprawdzonych partnerów i w końcu duże doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży nieruchomości premium sprawiło, że stworzyliśmy oddzielny dział, który jest przeznaczony do obsługi deweloperów – En Casa New Development. Do imponującego grona inwestycji, które rozwijają się pod naszym szyldem, dołączyło właśnie kameralne osiedle Syta Residence.

(więcej…)

Choć na rynku są obecni od 8 lat, ich projekty nie tracą świeżości. Próżno szukać w nich też nawiązań do wcześniejszych realizacji. Jak tłumaczą architekci – pomysł na każdą nową inwestycję to pisanie zupełnie innej historii, osadzonej w bieżących trendach – zarówno technicznych, jak i ekologicznych. Poznajcie specjalistów warszawskiego biura Dziuba Architekci, którzy zaprojektowali osiedle ekskluzywnych willi w Konstancinie-Jeziornie. New Edge to ich przełożenie idei na język nowoczesnej i ponadczasowej architektury, dobrze wpisanej w kontekst.

(więcej…)

Jeśli wierzyć w słuszność stwierdzenia, że spokojne morze nigdy nie wydało utalentowanych żeglarzy, ci panowie pływali jedynie w czasie sztormów! Cechuje ich chłodna kalkulacja i umiejętność utrzymania nerwów na wodzy, nawet wtedy, gdy wzmaga się wiatr. TOP 5 agentów naszego biura zdradza jak w każdych warunkach dotrzeć do wyznaczonego celu, a po drodze zebrać do sakwy sporo złotych monet. 

(więcej…)

Transakcje warte miliony, twarde negocjacje, nieoczekiwane zwroty akcji. Codzienność w branży nieruchomości klasy premium jest wymagająca. Mylą się jednak ci, którzy uważają, że to świat zarezerwowany jedynie dla mężczyzn! Poznajcie TOP 5 agentek biura En Casa, które w pertraktacjach i finalizowaniu sprzedaży nie mają sobie równych. Podsumowanie ich dokonań w 2022 rok jest tego najlepszym dowodem. A Panie mają ochotę na więcej!

(więcej…)

Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej to nowy projekt, który powstaje na Zawadach. To połączenie komfortu, jaki daje życie pośród dobrze zorganizowanej infrastruktury oraz bliskość przyrody.

(więcej…)

Dzień Otwarty – wydarzenie, które odbyło się w piątek 14 października już przeszło do historii, a dzięki niemu napisze się kolejna historia. Historia klienta, który zakupi swój wymarzony dom.

(więcej…)

Content marketing to pojęcie, o którym mówi się coraz więcej i coraz częściej. Firmy wyprzedzają się w nowych pomysłach na teksty, strony internetowe, czy blogi. Małgorzatę Podbielską, firma Verseo zapytała o nasze firmowe działania content marketingowe w En Casa.

(więcej…)

Każda dzielnica Warszawy ma swój unikalny klimat i charakter. Jedni cenią prestiżowy Wilanów, inni klimatyczny Mokotów, ale dziś kilka słów o miejscu, w którym sąsiedzi szerzej się uśmiechają i żyje się milej. Radość, prawdopodobnie przez swoją nazwę, otacza mieszkańców wyjątkową aurą. Zielona okolica to przestrzeń, w której łatwiej złapać oddech – jeziorka i bliskość natury, między innymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to wymarzone miejsce na długie spacery.

(więcej…)