Magdalena Sierputowska (Team Podkowa Leśna)

Magdalena Sierputowska

Real Estate Broker  |  Licencja: 24619

m.sierputowska@encasa.pl+48 600 716 630

Dla swoich klientów wykazuję się pełnym zaangażowaniem i pomocą w różnych sytuacjach życiowych. Wytrwale dążę do osiągnięcia rezultatów, które założyłam podczas pracy z klientem. Stawiam na jakość, dlatego pozyskuję tyle nieruchomości rocznie aby każdemu klientowi z osobna móc zapewnić komfort współpracy oraz czas na każdym etapie sprzedaży.

Specjalizuję się w sprzedaży domów, potrafię znaleźć rozwiązania z sytuacji trudnych i mało optymistycznych.

Siła, którą posiadam do walki z przeciwnościami i pozytywne nastawianie udziela się klientom przez co daje nadzieję, że sukces jest wykonalny i zależy jedynie od nas samych.

PEŁNE ZAANGAŻOWANIE I WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM PODNOSI SKUTECZNOŚĆ SPRZEDAŻY.

Moje najnowsze oferty

Magdalena Sierputowska (Team Podkowa Leśna)

Magdalena Sierputowska

Real Estate Broker

Licencja: 24619

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM