Ewa Knudsen (Team Wilanów)

Ewa Knudsen

Real Estate Broker  |  Licencja: 28917

e.knudsen@encasa.pl+48 604 912 212

Pełna pozytywnej energii wciąż gdzieś biegnę. Najważniejsze jest dla mnie posiadanie celu i dążenie do jego realizacji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
 
W trakcie wieloletniej kariery w międzynarodowych organizacjach podstawą mojej pracy było budowanie zaufania i jak najlepsze rozumienie potrzeb klientów.
 
Czerpię radość i inspirację  z poznawania ludzi i kontaktu z drugim człowiekiem i to powoduje, że kocham pracę w branży nieruchomości, bo dom to znacznie więcej niż 4 ściany i świetna lokalizacja, to wszystko pomiędzy.
W moim domu najważniejsza jest miłość, uśmiech i szacunek do drugiego człowieka.
 
EWA TO TWÓJ OSOBISTY EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Ewa Knudsen (Team Wilanów)

Ewa Knudsen

Real Estate Broker

Licencja: 28917

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM