Ewa Mirowska (Team Wilanów)

Ewa Mirowska

Real Estate Broker  |  Licencja: 24430

e.mirowska@encasa.pl+48 600 716 604

Z miłości do nieruchomości – to moje motto, którego od dawna się trzymam. Jestem estetką, dlatego z przyjemnością obcuje z pięknymi nieruchomościami i wnętrzami. Ale znacznie więcej satysfakcji daje mi radość klientów, kiedy moje skuteczne działania pozwalają spełnić ich marzenia lub rozwiązują życiowe problemy.

Staram się od pierwszego kontaktu wyeliminować u moich klientów stres, który zawsze towarzyszy transakcji.

Potrafię słuchać, obserwować i wyciągać wnioski, dostrzec rzeczy, których na pozór nie widać. Analizować sytuacje i dobierać najlepsze rozwiązania.

EWA TO TWÓJ OSOBISTY EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Ewa Mirowska (Team Wilanów)

Ewa Mirowska

Real Estate Broker

Licencja: 24430

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM