Mariana Feduk (Team Mokotów)

Mariana Feduk

Real Estate Broker

m.feduk@encasa.pl+48 608 347 747

W branży nieruchomości podoba mi się to, że jest dla osób, które cenią sobie swobodę wyboru i swobodę działania.
 
Klienci są dla mnie ważni, zawsze staram się zaprezentować im nieruchomość w sposób obiektywny, przedstawiając im plusy i minusy nieruchomości. Często proponuje nieruchomości, które początkowo wykraczają poza początkowe parametry poszukiwań, ale według mnie pasują do danego klienta i jego potrzeb.
 
Moje doświadczenie pozwala mi spojrzeć na nieruchomości jako na stan obecny z określonymi plusami i charakterem, ale też dostrzec  kryjący się w nich potencjał inwestycyjny. Nieruchomości są unikatowym produktem, są odzwierciedleniem charakteru osoby, która je nabywa a jednocześnie są instrumentem "konserwującym" siłę nabywczą pieniądza.

Moje najnowsze oferty

Mariana Feduk (Team Mokotów)

Mariana Feduk

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM