Kobiety w akcji. Agentki En Casa, które pobijają rekordy sprzedaży

TOP agent nieruchomości, En Casa

Branża nieruchomości w 2021 miała dużo wyzwań. Wiele zmiennych i niepewność, a z drugiej strony duże zainteresowanie klientów, którzy byli gotowi na sprzedaż i kupno nieruchomości premium. Ich wymagania wcale nie były mniejsze, a okoliczności nie ułatwiały sytuacji. Planowanie transakcji, dni otwartych, spotkań czy wizyt u notariusza wymagały sporo kreatywności i nieszablonowych działań.

Z tymi wyzwaniami mierzyły się nasze agentki, a ich wyniki, jak co roku, inspirowały nasz zespół do cięższej pracy i podnoszenia sobie poprzeczki. Dziś przyglądam się ich metodom działania, dzięki którym każdego roku pobijają swoje rekordy sprzedaży – nie tylko na tle Warszawy, ale Polski.

Siła rekomendacji – Justyna Snarska

Kolejny rok na liście TOP 3 agentek roku En Casa to nie przypadek. To wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i niesamowitej pasji. Żadnej z tych cech nie można odmówić Justynie, choć gdy pytam ją o przepis na sukces, odpowiada:

Po pierwsze garść uśmiechu, po drugie to pozytywne myślenie i stwierdzenie, że nie ma rzeczy niemożliwych są tylko takie, po które trzeba sięgnąć i wysilić się jeszcze bardziej.

Większość klientów Justyny to klienci z polecenia. Wieści o jej zaangażowaniu, profesjonalizmie i pozytywnym nastawieniu szybko rozchodzą się po mieście. Wypracowaną pozycję umacnia, gdy jej klienci regularnie do niej wracają i z niesłabnącym entuzjazmem rekomendują Justynę swoim znajomym. Na jej wyniki pracuje cały zespół. Nasza topowa agentka współpracuje z asystentką, działem marketingu oraz dyrektorem artystycznym. W umiejętny sposób korzysta z ich wiedzy, a ostateczny efekt broni się sam. Justyna działa tylko i wyłącznie w oparciu o umowę na wyłączność – w takich ramach jest w stanie pokazać klientom najwyższy poziom zaangażowania i skuteczność, po którą regularnie wracają.

Justyna Snarska, En Casa Premium Real Estate
Justyna Snarska, Real Estate Broker

Prosto do celu – Dominika Wanicka

Na drugim miejscu naszej listy znalazła się Dominika Wanicka – ambitna, pracowita i skoncentrowana na celu agentka, która niejednokrotnie zaskakuje nas niebywałą perfekcją w działaniu. Wrażenie robią także osiągane przez nią wyniki. Klienci, którzy decydują się na współpracę z Dominiką, mogą liczyć na jej pełne zaangażowanie – zawsze działa na zasadach wyłączności w ramach Pakietu Concierge. To z kolei przynosi konkretne efekty – nieprzeciętne statystyki i ilość udanych transakcji.

Dominika inspiruje cały nasz zespół zadaniowym podejściem do pracy. Ustala sobie konkretne cele, koncentruje się na nich i jest w tym wszystkim wyjątkowo skuteczna. Zapytałam ją, co motywuje ją w pracy i co pozwala sięgać po ponadprzeciętne wyniki:

Niezmiennie od lat powtarzam: “Think success make it happen” czyli skoncentruj się na sukcesie, a tak się stanie. Wiem też, że kluczem są ludzie w naszym otoczeniu. Wybieram ich z dużą rozwagą, a gdy już zaproszę ich do mojego życia, sama staram się być dla nich źródłem inspiracji i motywacji. Ta energia wraca.

Dominika Wanicka, En Casa Premium Real Estate
Dominika Wanicka, Real estate Broker

Specjalistka ds. niemożliwych – Anna Wieruszewska

Anna na swój tytuł pracuje od lat. Wielokrotnie oglądaliśmy, jak realizowała zlecenia, które wydawały się być niemożliwe do wykonania. Jej życiowe motto „Wierz w cuda i uwzględniaj je w statystykach” ziściło się wiele razy na naszych oczach. Dokonywanie niemożliwego to nie jest jej jedyna specjalizacja. Anna to również nasza lokalna ekspertka od Złotej 44. Biorąc pod uwagę stawki za wynajem nieruchomości w tej lokalizacji, wie, jak sprzedawać klientom niezwykłe doświadczenia. Jej rekord za wynajem nieruchomości na Złotej 44 to kwota 50 000 zł miesięcznie.

Zapytałam Annę, jako naszą topową agentkę, o trudności, jakie pojawiają się przy realizacji tego typu projektów. Odpowiedziała:

Na szczycie najbardziej wieje. I tak jest, że kiedy docierasz już do samego finiszu z umowami, negocjacjami, to często właśnie wtedy zrywa się największy wiatr i robi się niewygodnie. Tam gdzie jest najwyższa stawka, tam gdzie chodzi o nasze najgłębsze pragnienia, o nasze najważniejsze wartości, o spełnienie marzenia, tam właśnie pojawiają się wyzwania. Bo tylko tak jesteśmy w stanie sprawdzić prawdziwą wartość tego, po co na ten szczyt wchodzimy.

Pomimo trudności, które są naturalną częścią procesu, wyniki Ani niezmiennie inspirują nasz cały zespół. Jej profesjonalne, ale także niezwykle życzliwe podejście do klientów pozytywnie wpłynęło na nasz sposób komunikacji jako En Casa. Swoją pasję do sprzedaży przełożyła także na tworzenie opisów nieruchomości, które ułatwiają naszym klientom podjęcie kluczowych decyzji.

Ania Wieruszewska, agent nieruchomości En Casa
Anna Wieruszewska, Real Estate Broker

W En Casa zatrudniamy łącznie 17 agentek nieruchomości. To co je łączy to profesjonalizm, skupienie na potrzebach klienta i pasja. Decydując się na współpracę z nimi, klienci otrzymują wsparcie całego zespołu. Tak właśnie działamy – gramy z klientami do jednej bramki i zależy nam na ich satysfakcji oraz zadowoleniu. Ich regularne powroty i dalsze rekomendacje potwierdzają – robimy to dobrze.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej