Podsumowanie roku 2020 – Agenci TOP of the TOP

Napisać, że rok 2020 był dziwny, nieprzewidywalny i  trudny, to jak nie napisać nic. To był zdecydowanie rok, którego celem był sprawdzian. Sprawdzenie, kto przetrwa i kto utrzyma swoje ciężko wypracowane pozycje, kto sobie poradzi i jak zareaguje na nieoczekiwane zdarzenia.

To dotyczyło rządów, biznesów, nas w roli przedsiębiorców, pracowników, czy rodziców. To oczywiście nie ominęło również branży nieruchomości.

Z wielką radością stwierdzić możemy w krótkim podsumowaniu, że branża nieruchomości sprawdzian zdała, a segment nieruchomości Premium dostał ocenę co najmniej dobrą. Był oczywiście w minionym roku chwilowy zastój, okres kiedy czekaliśmy na reakcję klientów, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać i jak zaplanować działania. My jako agencja pracowaliśmy na ile się da, ale to reakcja klientów była kluczowa i w pewnym stopniu to ona nadawała rytm i sposób naszej pracy.

W tym okresie ponownie przekonaliśmy się, że branża nieruchomości z segmentu Premium jest dość odporna na kryzysy i chyba szybko otrzymała „dawkę szczepionki na koronawirusa”. Był stan podgorączkowy, ale na szczęście do choroby nie doszło. System obronny zadziałał. Jest popyt i jest podaż; jest podaż jest popyt.

Więcej o samej sytuacji gospodarczej pisać już nie będziemy. Zostało powiedziane już wystarczająco wiele. Przedstawimy za to najlepszych z najlepszych, agentów z zespołu En Casa, którzy w tak trudnym czasie, jakim był rok 2020 zaprezentowali swoją skuteczność, umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowość w trudnych (nieoczywistych) warunkach, a to wszystko przy zachowaniu zimnej krwi. Im zdecydowanie wystawić możemy w tym sprawdzianie ocenę celującą.

Agentki nieruchomości – TOP 3

Kobiety En Casa – siła i piękno. W En Casa mamy, aż 15 fantastycznych i przebojowych kobiet pełniących rolę agentek nieruchomości. To kobiety, które dzięki swoim umiejętnościom, kompetencjom, determinacji oraz charyzmie sprzedają i wynajmują najwyższej klasy nieruchomości.

Kilka z nich zakończyło rok rekordowymi wynikami. Nie straszny był dla nich koronawirus. Pokazały swoim klientom, że są godne zaufania, waleczne i wyjątkowo (chętnie bym napisała cholernie 😉) skuteczne.

TOP 3 – Renata Jaworska

Renata Jaworska, Agent nieruchomości, Warszawa, En Casa (2)
Renata Jaworska, Real Estate Broker

Renata z En Casa związana jest już ponad 7 lat. Jej konsekwencja oraz pełne zaangażowania podejście do pracy pokazały, że przez cały ten okres zbudowała wyjątkowe relacje z klientami zapewniając im bezpieczeństwo w każdych warunkach. Z wieloma z nich pracuje od lat. Są to powracający klienci lub ci z polecenia. (referencje to dla niej podstawa pracy). Klienci ją kochają za szczerość, otwartość, profesjonalizm oraz wytrwałość. W ubiegłym roku z sukcesem przeprowadziła 25 transakcji, a jedną z jej ulubionych była sprzedaż Dworku w Łukówcu.

Renata specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie apartamentów na Powiślu i Żoliborzu. Doskonale zna północną część Warszawy, gdzie przeprowadziła niejedną udaną transakcję sprzedaży oraz wynajmu domów.

Poniżej jedna z jej przepięknych i bardzo atrakcyjnych ofert dostępnych na sprzedaż: Apartament na sprzedaż, Powiśle, Warszawa, 154 mkw.

TOP 2 – Dominika Wanicka

Dominika Wanicka, Agent nieruchomości, Warszawa, En Casa (6)
Dominika Wanicka, Real Estate Broker

Jeśli pomyślisz o specjalistce od sprzedaży apartamentów, o osobie bardzo konsekwentnej i wytrwałej to zobaczyć możesz właśnie Dominikę Wanicką – agentkę „na wyłączność’. Dominika specjalizuje się w sprzedaży apartamentów na Woli, ale przeprowadzka na Saską Kępę sprawiła, że znacznie poszerzyła horyzonty swojego działania na terenie Warszawy . Dzisiaj to Saska Kępa jest jej ukochaną dzielnicą, gdzie nota bene już zdążyła sprzedać mieszkanie (a mamy dopiero początek roku 😉).

Dominika Wanicka, Agent nieruchomości, En Casa (7)

W minionym roku przeprowadziła ponad 20 transakcji. Warto dodać, że w każdej sprzedaży, którą prowadziła była „agentem na wyłączność” dla swoich klientów. Zdecydowanie jest to jej ulubiona forma współpracy, co pokazuje poprzez zaangażowanie, kreatywność oraz ciężką pracę. Jeśli pytacie jaką ma skuteczność? Z przyjemnością odpowiadam:  Bliską 100%. Wyniki mówią same za siebie.

TOP 1 – Justyna Snarska

Justyna Snarska Agent nieruchomości, Warszawa, En Casa (8)
Justyna Snarska, Real Estate Broker

Jeśli potrzebujesz do współpracy wulkan energii, to Justyna będzie doskonałym wyborem. Pasja i pozytywne nastawienie – to główne cechy, które ją charakteryzują. Walczy o swoich klientów do końca, nie odpuści żadnej transakcji, w negocjacjach jest nieugięta i co najważniejsze – potrafi spełniać niemal wszystkie oczekiwania klientów o wymarzonym domu. Od początku pracy z klientem rozpoczyna od zbudowania zaufania, które bez wątpienia jest jednym z  czynników wpływających na sukces transakcji.  To właśnie doprowadziło ją nie tylko do zamknięcia blisko 30 transakcji w 2020 roku, ale również nawiązania bezpośredniej współpracy z belgijskim deweloperem.

Po wspólnym przeprowadzeniu etapu wstępnego od początku tego roku prowadzi dla dewelopera Biuro Sprzedaży jego inwestycji w sercu Mokotowa – MOXO HOUSE

Justyna Snarska, Agent nieruchomości, Warszawa, En Casa (9)
Justyna Snarska – Dział Sprzedaży MOXO HOUSE, tel. 508 075 441

Podczas swojej wieloletniej pracy w branży udowodniła, że jest skutecznym agentem nieruchomości w każdych warunkach rynkowych i na każdym rynku – pierwotnym oraz wtórnym.

Ps. To również nasza mistrzyni w zdobywaniu od swoich klientów referencji w Internecie 😉

Agent nieruchomości – TOP 3

Mężczyźni En Casa – odpowiedzialność i doświadczenie! Znane nazwiska w branży to nie tylko Panie w zespole En Casa. To także Panowie, którzy śmiało mogą zaliczać się do TOP 5 agentów na rynku nie tylko warszawskim, ale i ogólnopolskim.

Agent nieruchomości, Warszawa, En Casa (10)
Michał Szczepkowski, Piotr Wilczyński Radomir Zadumiński

TOP 3 – Radomir Zadumiński

Niewielu jest na rynku tak doświadczanych agentów nieruchomości w segmencie premium. To człowiek, który w tym biznesie jest ponad 20 lat. Przez większość tego czasu obsługiwał zagranicznych klientów, którzy przeprowadzali się do Warszawy. Wynajmował im klimatyczne mieszkania w kamienicach w centrum miasta, luksusowe apartamenty na Mokotowie, czy przestronne domy w Konstancinie.

Dzisiaj przede wszystkim to ekspert ds. sprzedaży domów oraz apartamentów w topowych lokalizacjach w Warszawie. W ubiegłym roku przeprowadził 35 transakcji, a wolumen sprzedaży to ponad 30 mln PLN. Jego wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów przynosi pożądane efekty.

Jeśli szukasz domu na sprzedaż lub domu na wynajem na Starym Wilanowie, a już wydaje Ci się, że widziałeś wszystko to zadzwoń do Radka – ma kilka atrakcyjnych domów dostępnych na sprzedaż i wynajem w systemie “off market” tel. 605 230 494.

TOP 2 – Michał Szczepkowski

Michał to znana osobowość wśród agentów nieruchomości oraz wielu klientów na rynku warszawskim. To zdecydowanie Mistrz Sprzedaży, który zamyka ich w roku najwięcej. Wartość transakcji w ciągu ostatnich 12 miesięcy przekracza kilkadziesiąt milionów złotych. Jest to agent, który swoje doświadczenie, kompetencje i zaangażowanie pokazuje na każdym kroku.

Ekspert od sprzedaży apartamentów oraz domów na Mokotowie. W tej lokalizacji wie chyba wszystko o każdej przeprowadzonej transakcji w segmencie Premium. Dzieli się wiedzą zarówno z klientami, jak i swoim zespołem, który skutecznie prowadzi. Doskonały agent oraz manager.

Najpiękniejsza nieruchomość, której sprzedaż obecnie prowadzi to rezydencja w Konstancinie o pow. 720 mkw.

TOP 1 – Piotr Wilczyński

Piotr to nasz lokalny ekspert. Wilanów zna jak mało kto. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że na samych Zawadach prawdopodobnie nie ma drugiego takiego agenta, który przeprowadził przez ostatnie 6 lat tyle transakcji co on. Zna niemalże każdą ofertę działki, domu, czy mieszkania.

Wiedzę ekspercką, którą posiada podziwiają (i korzystają z niej) jego klienci oraz zespół, który prowadzi w En Casa.  

Piotr, to przykład agenta nieruchomości, który zawsze dba o interes klienta i rzetelnie dąży do realizacji powierzonych mu zadań. Jego wrodzony instynkt przyczynia się do doskonałego doradztwa i wyczucia potrzeb klienta.

Dzisiaj sprzedaje nie tylko wyjątkowe nieruchomości na rynku wtórnym, ale również prowadzi sprzedaż prestiżowej inwestycji na rynku pierwotnym – Habitat właśnie na wspomnianych wcześniej Zawadach.

Habitat, Dom na sprzedaż, Zawady, Wilanów, En Casa (13)
Habitat, Dom na sprzedaż, En Casa
Habitat, domy na sprzedaż, Wilanów, Warszawa – Twoje miejsce w Wilanowie

Z wielką przyjemnością przedstawiliśmy Wam wyjątkową listę naszych TOP 6 specjalistów ds. nieruchomości. Oni oraz cały zespół En Casa każdego dnia (tak, również w niedzielę) prowadzą rozmowy, prezentacje, działania marketingowe oraz negocjacje dla swoich klientów.

Zespół naszych agentów kompleksowo obsługuje każdą ofertę zapewniając przy tym pełny komfort dla obydwu stron transakcji. Naszą codziennością są nieruchomości, dlatego staramy się pracować tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo i minimalizację czasu klienta przy procesach związanych z kupnem, sprzedażą czy wynajmem.

W kolejnym wpisie przedstawimy jeszcze kilku członków naszego zespołu, którzy mają super moce oraz pochwalimy się kilkoma z naszych zeszłorocznych rekordów. Coming soon…

Piękne nieruchomości przy filiżance pysznej kawy? Zapraszamy w odwiedziny do En Casa!

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi