Dom na starej Saskiej Kępie z działką 331 m2

Dom | Sprzedaż | Warszawa, Praga-Południe

3 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
17 500 PLN
Pow. działki
331 m2
Rok budowy
1960
Typ domu
Segment skrajny
Liczba pokoi
4
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4232/1998/ODS

Opis

Wyjątkowa gratka dla poszukujących swojego miejsca w sercu Saskiej Kępy.

:: Krótko:

Skrajny segment na starej Saskiej Kępie, kilka kroków od Parku Skaryszewskiego | powierzchnia ok. 200 m2 | do generalnego remontu lub rozbudowy/przebudowy | urokliwa działka z drzewami o powierzchni około 330 m2

:: Dla kogo?
Dla marzycieli i wizjonerów, którzy szukają wyjątkowej przestrzeni do stworzenia swojego wymarzonego domu. Idealny projekt dla tych, którzy kochają wyzwania i widzą potencjał w odrodzeniu tej urokliwej nieruchomości.

:: Atuty?
Zaklęta w malowniczym otoczeniu starej Saskiej Kępy, ta nieruchomość oferuje około 200 m2 przestrzeni, czekającej na Twoją kreatywność i wyobraźnię.
To miejsce, z którego przed pracą pójdziesz na spacer z psem do Parku Skaryszewskiego (120m), do pracy w ścisłym Centrum Warszawy dotrzesz dłuższym spacerem lub na rowerze (3 km), wyskoczysz na lunch na Francuską (400m), po pracy pójdziesz pograć w tenisa na korty (250m), zaś wieczorem zdążysz zobaczyć Lewandowskiego walczącego na Stadionie Narodowym o zwycięstwo naszej reprezentacji (450m) lub wyskoczysz ze znajomymi na bulwary wzdłuż Wisły (900m). Twoje dzieci będziesz odprowadzać spacerem do najlepszych międzynarodowych szkół i przedszkoli językowych, zaś te starsze dotrą na UW w 10 minut, na SGH w 12 minut, zaś do SWPS w 6 minut.
Oto miejsce, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością - dom do generalnego remontu lub rozbudowy, położony na uroczkliwej działce z bujnym starodrzewem. To możliwość stworzenia unikatowego miejsca, które będzie emanować historią i nowoczesnością jednocześnie.

:: MPZP:
Przeznaczenie w planie zagospodarowania: cel mieszkalny i usługi nieuciążliwe, z parkingiem podziemnym; maksymalna intensywność nowo-projektowanej zabudowy – 1,0; 30% terenu biologicznie czynnej; strefa ochrony SOZ; wysokość zabudowy: 12m w nawiązaniu do istniejącej zabudowy.

:: Co w okolicy?
Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od uroków Parku Skaryszewskiego i ekscytujących wydarzeń na Stadionie Narodowym. Okolica obfituje w przytulne kawiarnie, modne restauracje oraz liczne sklepy, szkoły i punkty usługowe.

:: Jak z komunikacją?
Dogodny dostęp do komunikacji publicznej - niemalże pod domem przystanki tramwajowe (80m) i autobusowe (50m), zaś dworzec i metro Stadion (1,2km) w bliskiej odległości. Ekspresowy dojazd do centrum miasta i innych części Warszawy.

:: Podsumowanie:
To więcej niż tylko nieruchomość - to wyzwanie, możliwość tworzenia historii i spełniania marzeń. Ta wyjątkowa przestrzeń czeka na swojego nowego właściciela, który da jej nowe życie i blask.Dodatkowe informacje

Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
2
Ogrzewanie
Gazowe
Kanalizacja
Miejska

Lokalizacja nieruchomości

Daniel Tarka

Daniel Tarka

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM