Elżbieta Łyszkowska
Personal Real Estate Advisor. Oddział - Otrębusy. Licencja nr 24606
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Z wykształcenia filolog anglista, w praktyce tłumacz i menedżer wielu projektów zagranicznych i unijnych. Wśród przetłumaczonych książek wielką inspiracją i zachętą biznesową było „Zarządzanie marką w segmencie B2B” [„B2B Brand Management” by Philip Kotler]. Ta książka i pasja do architektury zaprowadziły ją kilka lat temu do wykorzystania doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości, a umiejętność pracy z ludźmi pomaga jej dzisiaj oferować wysoką jakość usługi w pracy z klientem.

Prywatnie miłośniczka dobrej literatury, podróży i aktywnego stylu życia. Codzienne spacery z psem, doglądanie ogrodu i aktywne uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności (Radna Milanówka w latach 2002-2006) stanowią jej codzienność i pozwalają „naładować baterie” do profesjonalnego działania w branży.

Kredo życiowe „Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe”.
Zasada w działaniu: „ W spotkaniu z drugim nasze poszukiwania albo się rozminą, albo się odnajdą. Jeżeli odnajdziemy się nawzajem, on stanie się pięknym człowiekiem dzięki mnie i ja stanę się pięknym człowiekiem dzięki niemu. (J. Tischenr, „Etyka wartości i nadziei”).

Rekomendacje

Elżbieta Łyszkowska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ