Łukasz Gugała (Team Wilanów)

Łukasz Gugała

Real Estate Agent

l.gugala@encasa.pl+48 602 230 494


Jestem profesjonalnym agentem nieruchomości, który posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w branży. Potrafię błyskawicznie analizować potrzeby klientów i dopasowywać do nich najlepsze oferty.

Moje komunikacyjne umiejętności są na najwyższym poziomie, umiem słuchać i rozumiem potrzeby klientów. Jestem zaangażowany i gotowy do poświęcenia dużo czasu dla moich klientów, aby zapewnić im jak najlepszą obsługę .

Zawsze działam zgodnie z najlepszymi interesami klientów. Unikam presji i daję klientom czas do namysłu przy podejmowaniu decyzji. Mój profesjonalizm i cierpliwość sprawiają, że jestem zaufanym doradcą dla klientów.

Posiadam szeroką sieć kontaktów wśród innych profesjonalistów z branży, co pozwala mi pośredniczyć w transakcjach na najwyższym poziomie. Jestem zaangażowany w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i śledzenie najnowszych trendów rynkowych.

Moje najnowsze oferty

Łukasz Gugała (Team Wilanów)

Łukasz Gugała

Real Estate Agent

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM