Jakub Surdy (Team Mokotów)

Jakub Surdy

Real Estate Broker  |  Licencja: 27585

j.surdy@encasa.pl+48 600 957 600

Nieruchomości to nie tylko budynki, to miejsce do budowania życia moich klientów. Każdy z nich ma inne potrzeby i zupełnie inne priorytety, a moim zadaniem jest sprostać każdemu z nich.

Staram się nie zawieźć stawianych przede mną oczekiwań, a wiedzę opieram na aktualnie zmieniającym się rynku, który rządzi się swoimi prawami.

Doskonale rozumiem odczucia towarzyszące moim klientom podczas spotkania i decyzji jakie muszą niekiedy podejmować w krótkim czasie.

Zrozumienie i zagwarantowanie bezpieczeństwa to podstawa przy udanych relacjach współpracy.

JAKUB TO RZETELNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI.

Moje najnowsze oferty

Jakub Surdy (Team Mokotów)

Jakub Surdy

Real Estate Broker

Licencja: 27585

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

12
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM